Czy rzeczywiście są szokujące?

1/8
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan na wakacjach
Copyright @Instagram @m_rozenek
1/8

Obecnie Małgorzata Rozenek-Majdan razem z mężem i synami przebywa na wakacjach w Tajlandii. Gwiazda chwali się zdjęciami w bikini w mediach społecznościowych i jak zwykle wywołuje to duże emocje.

Wakacje Małgorzaty i Radosława Majdanów

Kiedy w Polsce mamy środek zimy, gwiazda wraz z rodziną cieszy się słońcem i relaksuje po intensywnych przygotowaniach programu „Iron Majdan”. Publikuje przy tym zdjęcia z tych luksusowych wakacji, na których w większości jest w seksownym bikini. Internauci są zachwyceni i chwalą jej idealną figurę, choć znaleźli się tacy, którzy komentują, że pokazuje na nich zbyt wiele ciała.

Zarówno ona, jak i Radosław Majdan regularnie ćwiczą i mają się czym pochwalić, czego dowodem są ich wspólne zdjęcia w basenie. Szczególnie jedno z nich wywołało niemałą sensację, para czule obejmuje się na nim na dmuchanym materacu, a całość sfotografował syn prezenterki, Stanisław.

Zobaczcie, jak wypoczywa gwiazda TVN!

Zobacz także: Kuba Wojewódzki odpowiada na krytyczne słowa Małgorzaty Rozenek-Majdan o Renacie Kaczoruk! Prezenterka nie pozostaje dłużna…

2/8
Małgorzata Rozenek-Majdan na wakacjach
Copyright @Instagram @m_rozenek
2/8
4/8
Małgorzata Rozenek-Majdan na wakacjach
Copyright @Instagram @m_rozenek
4/8

Wideo

Zobacz gwiazdy w kolekcji H&M Conscious Exclusive!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.