O NIEJ SIĘ MÓWI

Małgorzata Kożuchowska zrywa z perfekcyjnym wizerunkiem!

Kto ją do tego przekonał?

Olga Figaszewska 11 stycznia 2019 06:55

Niedawno Małgorzata Kożuchowska trafiła pod skrzydła agencji Anny i Roberta Lewandowskich - Stor9_, zajmująca się komunikacją marketingową! Nie da się ukryć, że to dla aktorki to przełomowy moment.  Co to dla niej oznacza?

Małgorzata Kożuchowska zrywa z grzecznym wizerunkiem

Aktorka całkowicie zaufała specjalistom Stor9_. Agencja śledzi światowe standardy, by wszystko było zachowane na najwyższym poziomie. Nic dziwnego, że Małgorzata Kożuchowska oddała się w ich ręce.

„Zaraz na wstępie Małgosia usłyszała, że czas zerwać ze starym wizerunkiem pięknej i dobrej matki Polki. Specjaliści z agencji zaznaczyli, że nie powinna już rozważać ról w stylu bohaterki „Drugiej szansy” Moniki Boreckiej”, zdradza informator Faktu.

Sama aktorka miała dość swojego dotychczasowego perfekcyjnego wizerunku, z którym od lat łączą ją fani. „Role w „M jak miłość”, „Drugiej szansie” czy w „Rodzince.pl” niewiele się od siebie różniły. Zawsze miała perfekcyjną fryzurę i fajne życie. Teraz, gdy zbliża się do pięćdziesiątki i obserwuje, jak ciekawe role i kontrakty dostają jej koleżanki, postanowiła pokazać, że jest kobietą z krwi i kości. Stąd ta zmiana”, czytamy na łamach dziennika.

W końcu niedawno zaprezentowała się w zupelnie nowym wydaniu w filmie Patryka Vegi, Plagi Breslau. A to wywołało prawdziwą sensację. Aktorka nie ukrywa, że jako kobieta chce podobać się innym, czuć się atrakcyjna, jednak wykonywany zawód pozwala jej na budowanie przeróżnych kreacji i do tego dąży. ,,W pracy, gdy tylko jest okazja, lubię się oszpecać. Granie bez makijażu? Świetna sprawa! Nie mam z tym problemu. To fajne uczucie zobaczyć później na ekranie kogoś innego. Uważam, że im mniej siebie przypominam, tym lepiej dla widza”, mówiła gwiazda rok temu w rozmowie z Faktem

Trzeba przyznać, że ostatnia metamorfoza gwiazdy zrobiła na wszystkich wrażenie!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Narodziny gwiazdy, czyli Julia Wieniawa o trudnych wyborach i drodze do sukcesu. Plus Wielki Horoskop na 2019 rok!