O NIEJ JEST GŁOŚNO

Małgorzata Kożuchowska: „Lubię flirtować z mężczyznami i się im podobać’’

Odważne wyznanie aktorki!

Damian Duda 9 czerwca 2018 16:25

Małgorzata Kożuchowska lubi flirtować z kolegami z planu?! Gwiazda, która za wszelką cenę chroni prywatność, udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o tym, co dzieje się na planie filmowym. I, jak wynika z jej słów, dzieje się naprawdę dużo! Myślicie, że mąż aktorki może czuć się, choć odrobinę zazdrosny?

Małgorzata Kożuchowska o flirtowaniu

Na co dzień idealna żoną, która dla wielu Polek jest synonimem prawdziwej „matki Polki’’. Jednak, jak się okazuje, ten wizerunek nie przeszkadza Kożuchowskiej w niewinnym flircie z aktorami, których spotyka na planie. „Lubię mężczyzn i pracuję z nimi od wielu, wielu lat. Lubię flirtować z nimi i się im podobać, widzieć w ich oczach akceptację i zachwyt. Na szczęście nikt nie przekracza granic, żebym czuła się zagrożona (...) To, co się wtedy dzieje między mężczyznami i kobietami, jest piękne i dodaje uroku i adrenaliny w życiu’’, wyznała aktorka w rozmowie z Faktem.

Jednak mąż gwiazdy nie ma powodów do zazdrości. „Trzeba znać granice. To kwestia też dobrego wychowania, empatii i wzajemnego szacunku. Jeśli ktoś tego nie zrozumie, to nie jest wart mojej uwagi, czasu i zainteresowania (...) Mam dobrze poukładane granice. Praca to praca, a życie prywatne to życie prywatne’’, uspokaja Kożuchowska. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Narodziny gwiazdy, czyli Julia Wieniawa o trudnych wyborach i drodze do sukcesu. Plus Wielki Horoskop na 2019 rok!