O NICH JEST GŁOŚNO

Z kim Małgorzata i Radosław Majdanowie poszliby na podwójną randkę?

To nowa nieoczekiwana przyjaźń w polskim show-biznesie!

Weronika Kostyra 7 czerwca 2018 09:00
Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal

Show-biznes to nie jest świat, w którym łatwo o prawdziwą przyjaźń. Gwiazdy nawiązują jednak liczne znajomości – w końcu wiele je łączy. Ostatnio głośno jest o nowej i zaskakującej przyjaźni w polskim show-biznesie. Okazuje się, że Małgorzata i Radosław Majdanowie spędzają dużo czasu w towarzystwie Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Julia Wieniawa są przyjaciółkami

Choć dzieli ich spora różnica wieku, obie pary świetnie się dogadują. Szczególnie Małgorzata i Julia odnalazły szczególne porozumienie. Są widywane razem w modnych warszawskich restauracjach, razem też bawią się na imprezach. Jak się poznały? „Rok temu poznałyśmy się, kiedy chłopcy Antek i Radek grali w piłkę nożną w reprezentacji artystów polskich. To było w Busko Zdroju w SPA, więc my byłyśmy cheerleaderkami, siedziałyśmy w jacuzzi i generalnie miałyśmy weekend dla siebie, a chłopcy bawili się na boisku”, powiedziała Julia Wieniawa w rozmowie z dziennikarką Party.pl.

Choć dzieli je 20 lat różnicy obie mają podobny gust, jeżeli chodzi o modę. Co jeszcze je łączy? „Jesteśmy bardzo zgranymi parami, więc może dlatego się tak dogadujemy. My obie Gosią mamy dystans do tego świata show-biznesowego i dlatego skumałyśmy się koleżeńsko”, wyznała gwiazda.

Z kolei Małgorzata Rozenek-Majdan powiedziała ostatnio, że jeżeli ma wybrać towarzystwo na podwójną randkę, razem z Radosławem chętnie spotkałaby się z Julią i Antonim. Jesteście zaskoczeni? 

 

C.d.n...

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, Julia Wieniawa, Antoni Królikowski
Fot. Instagram

Julia Wieniawa, Antoni Królikowski
Fot. Instagram

Wideo

Jak poprawić relację w związku. 5 zasad, których powinnaś przestrzegać!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W nowej VIVIE! seksowna Ewa Chodakowska o miłości, karierze i… planowaniu dziecka!