Z OSTATNIEJ CHWILI

Nerwy, łzy wzruszenia i zaskakujący werdykt... Wiemy, kto wygrał „Projekt Lady 3”!

W finale programu nie zabrakło niespodzianek

Rafał Kowalski 6 sierpnia 2018 22:20

Dwanaście tygodni w odcięciu od świata, kilkadziesiąt lekcji dobrych manier i jeden cel - zostać damą. Właśnie taką przygodę mają za sobą finalistki trzeciej edycji Projekt Lady - Sandra Rogaczewska, Magdalena Lubacz i Agnieszka Koszelak. Wszystkie odmienione i gotowe na dorosłe życie. Jednak zdobyć nagrodę główną, którą jest trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Oxfordziemogła tylko jedna...

Zanim jednak poznamy werdykt przypomnijmy sylwetki najlepszych uczestniczek trzeciej edycji show.

Kim jest Sandra Rogaczewska – finalistka „Projektu Lady”?

Sandra to pochodząca z Rzeszowa 21-letnia rudowłosa kokietka i wulkan energii w jednym. Wcześniej uwielbiała wyzywające stroje i mocno przesadzony makijaż. Rzadko pokazywała się bez sztucznych rzęs i czerwonych paznokci. Koronki, wysokie obcasy i bluzki z dużym dekoltem - to był strój codzienny. Sandra ukończyła szkołę fryzjerską i z tym zawodem wiąże swoją przyszłość. W programie chciała nauczyć się jak być spokojniejszą i bardziej powściągliwą.

Kim jest Magdalena Lubacz – finalistka „Projektu Lady”?

Magda ma 24 lata i pochodzi z Mielca. Przed programem kochała wszystko co sztuczne i przesadzone. Sztuczna opalenizna, doczepione blond włosy, zbyt długie paznokcie a do tego mocny makijaż i wyzywające ubrania. W takim właśnie, bogatym wydaniu, czuła się najlepiej i uważała, że tylko wówczas jest sobą. Uważała również, że bez doczepów jestem nikim. Program pozwolił jej zachować swoją pewność siebie, pozbywając się przy tym wulgarnego wizerunku i zachowania.

Kim jest Agnieszka Koszelak – finalistka „Projektu Lady”?

Agnieszka ma 21 lat i jest z Gdańska. Wesoła, uśmiechnięta, z dużym poczuciem humoru. Zawsze głośna i roześmiana. Idealnie odnajduje si​​ę zwłaszcza w męskim towarzystwie. Agnieszka uwielbiała przed programem swoje długie doczepiane włosy i długie nogi, które bardzo często eksponowała w krótkich spódniczkach. Na co dzień Agnieszka pracuje na poczcie. Swoją przemianę w show zadedykowała narzeczonemu.

Kto wygrał „Projekt Lady 3”?

Finałowy odcinek otworzyła lekcja tańca, której efekty uczestniczki mogły wykorzystać podczas ostatniego w show balu. Następnie młode damy odwiedziły Centrum Zdrowia Dziecka, by nauczyć się pomagania innym i spotkać się z małymi pacjentami. Na koniec, chwilę przed galą wieńczącą program, Magda, Sandra i Agnieszka pojechały do najlepszych polskich projektantów po specjalnie zaprojektowane dla nich suknie. To właśnie w tych wyjątkowych strojach wszystkie trzy kandydatki do zwycięstwa pokazały się na finałowej gali przed swoimi bliskimi i koleżankami z programu.

Po wzruszających przemowach zaprezentowanych zaprezentowanych przez uczestniczki, przyszedł czas na werdykt. Decyzją mentorek Tatiany Mindewicz-Puacz i Ireny Kamińskiej-Radomskiej oraz prowadzącej Małgorzaty Rozenek-Majdan, laureatką trzeciej edycji  Projekt Lady została... Magdalena Lubacz!

Młodej damie serdecznie gratulujemy! Zapraszamy też do obejrzenia galerii, w której zebraliśmy wszystkie stylizacje finałowego odcinka programu.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Krystyna Janda opowiada o tym, jak nie poddać się losowi i robić to, co się kocha