Z OSTATNIEJ CHWILI

Z OSTATNIEJ CHWILI: Magdalena Lamparska urodziła. Znamy płeć i imię dziecka

VIVA! 5 października 2017 16:04
Magdalena Lamparska, VIVA! maj 2017, main topic
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Magdalena Lamparska urodziła pierwsze dziecko! Aktorka i jej partner, podróżnik i dziennikarz, Bartek Osumek zostali szczęśliwymi rodzicami. Znamy płeć i imię dziecka.

Polecamy też: Magdalena Lamparska spodziewa się dziecka! Czy przerwie karierę?

Magdalena Lamparska urodziła: płeć i imię dziecka

Gwiazda czuje się dobrze. Jak donosi serwis Jastrząbpost.pl, „poród przebiegł bez żadnych komplikacji”. Magdalena Lamparska urodziła chłopca, któremu szczęśliwi rodzice nadali imię Tymoteusz. O tym, że aktorka i jej partner spodziewają się dziecka, dowiedzieliśmy się w maju tego roku. Mówiło się wówczas, że rozwiązanie nastąpi jesienią, prawdopodobnie na przełomie września i października. Informacje te okazały się prawdziwe.

Magdalena Lamparska o partnerze, życiu prywatnym i rodzinie

Tak w niedawnym wywiadzie z Katarzyną Piątkowską dla magazynu „VIVA!” aktorka opowiadała o swoim ukochanym, zawodowych wyzwaniach i tym, jak udaje jej się godzić napięty grafik z życiem uczuciowym. 

- Jesteś bardzo zaangażowana w swoją pracę. Umiesz ją zostawić za progiem?

Ta praca przenosi się do domu. Kończę spektakl i jeszcze wracając, jestem moim bohaterem. Analizuję spektakl, zastanawiam się, czy dobrze zagrałam. Tekst przelatuje mi przez głowę, sceny kręcą się w mojej wyobraźni. Po premierze teatralnej na przykład „Hollywood”, wylądowałam na ziemi całkowicie po mniej więcej tygodniu. Po każdym kolejnym spektaklu potrzebuję już zdecydowanie mniej czasu, żeby wrócić do normalności.

- Twój partner musi być bardzo wyrozumiały.

I jest. Stara się mnie wspierać, jak może.

- Jesteś więc w pracy niemal 24 godziny na dobę.

Ale mam swoje sposoby, by się odciąć. Na przykład codziennie rano, przed zdjęciami do serialu Telewizji Polsat „Niania w wielkim mieście”, biegam. To jest moja medytacja. Uwielbiam też poznawać nowe miejsca. Moją drugą wielką pasją są podróże.

Zobacz także: Jak to się stało, że zagrała w hollywoodzkiej produkcji? Magdalena Lamparska opowiada nam o wrażeniach z planu „Azylu”

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Pierwszy wywiad Agnieszki Radwańskiej po zakończeniu kariery! Andrzej Piaseczny szczerze o… seksie!