VIVA! VIDEO

TYLKO U NAS! Magda Gessler odpowiada na pytania internautów! „Nie palę niczego, poza złem”. EKSKLUZYWNE VIDEO

Magda Gessler zdradziła nam w najnowszym wywiadzie, jaką potrawą uwiodła męża oraz tłumaczy po co kobiecie seks! Ale w naszym wideo, kreatorka smaku po raz kolejny odpowiada na pytania internautów! Czym jeszcze was zaskoczy?

Zobacz: TYLKO U NAS! „Byli agresywni, bez przerwy szczypali mnie w tyłek, klepali linijką po pupie”. Magda Gessler o traumatycznych przeżyciach z dzieciństwa

Polecamy: Jak wyglądały kulisy powstawania okładki z Magdą Gessler? Sprawdź nasze EKSKLUZYWNE VIDEO!

Magda Gessler odpowiada na wasze pytania

Magda Gessler słynie ze swojej bezpośredniości i poczucia humoru! Dla niej nie ma tematów tabu! Oprócz tego jest uznawana za królową kuchni i z pewnością jest największym autorytetem kulinarnym w kraju. Zgromadziła już wokół siebie ogromną rzeszę fanów, którzy pokochali jej kreatywność i niekonwencjonalne podejście do gotowania. A tę sztukę wyniosła z domu. „Moja babcia była z Wołynia, więc nasiąkłam tamtejszą kuchnią. Ojciec jest z Wilna, a jego babcia była Włoszką. Prowadziła pierwszą cukiernię w Słupsku. Stąd już jako czterolatka zrobiłam dla wszystkich swoje pierwsze tiramisu”, opowiada w wywiadzie Romanowi Praszyńskiemu.

W naszym ostatnim video odkryliśmy przed Wami zupełnie inną Magdę Gessler. Restauratorka po raz kolejny odpowiada na pytania internautów. Czy Magda Gessler pali papierosy? Czy posiada gwiazdkę Michelin? I… czy była w Szklarskiej Porębie? Odpowiedzi znajdziecie w naszym video!

Polecamy też: „Nasza miłość jest bardzo dojrzała, trwała, choć jesteśmy ze sobą na odległość”. TYLKO U NAS! Magda Gessler szczerze o związku z Waldemarem Kozerawskim

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Zobacz gwiazdy w kolekcji H&M Conscious Exclusive!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.