„Marchewka od wielu wieków pełniła rolę, szczególnie w zakonach, naturalnego wibratora”. Zwiastun nowego programu Magdy Gessler „Sexy kuchnia” już jest hitem Internetu!

Magda Gessler, Viva! grudzień 2010
Fot. Olga Majrowska

 

Dla niej nie ma tematów tabu. Magda Gessler od zawsze lubiła szokować widzów i media wyznaniami, na przykład tymi dotyczącymi seksu. Jak zwierzyła się w jednym z wywiadów: „często klęka przed Waldemarem” [swoim długoletnim partnerem – przyp. red.].  Tym razem fani kreatorki smaku i stylu mogą przecierać oczy ze zdumienia, patrząc na zwiastun jej najnowszego programu, „Sexy kuchnia”. Gospodyni „Kuchennych rewolucji” wyznaje w nim, że… marchewki były używane jako wibratory w zakonach i są winne rozpadowi małżeństw w USA! 

 

Polecamy też: „Jestem gejszą, a nie żoną. Często klękam przed Waldemarem”. Magda Gessler opowiada o związkach i seksie

 

POLECAMY: Skąd Edward Miszczak wie, co będzie podobało się polskiemu widzowi i dlaczego zdecydował się na realizację „Azja Express”? EKSKLUZYWNE VIDEO

Źródło: Wojtek Klauze, Piotr Wojtasik

Zwiastun „Sexy kuchni” Magdy Gessler: marchewka, zakony, wibrator

 

Marchewka… Czy ona jest afrodyzjakiem? Hm… No wygląd jest afrodyzyjny jednoznacznie, nie będę tłumaczyć, co przypomina”, rozważa w krótkim filmiku kreatorka smaku i stylu.

 

Po czym stwierdza, że wymachiwanie podłużnym warzywem przed kamerą może zostać odebrane przez widzów jako czynność obsceniczna, więc odkłada marchewkę na stół i po chwili zaczyna ją skrobać. Ta z pozoru prosta i mało wymagająca czynność skłoniła jednak Magdę Gessler do osobliwej refleksji, dotyczącej… życia seksualnego w zakonach i wśród mieszkańców USA!

 

Powiem szczerze, że marchewka od wielu wieków pełniła rolę, szczególnie w zakonach, czego nie powinnam mówić, naturalnego wibratora, ponieważ wibrację powodowały ręce a nie żadna maszynka”, ze stoickim spokojem poucza widzów Magda Gessler.

 

Restauratorka idzie krok dalej i od historii seksualności w zakonach płynnie przechodzi do oceny pożycia mieszkańców USA oraz krytyki najsłynniejszego erotycznego gadżetu świata.

 

Tak a propos wibratorów, to nie jestem za nimi, bo uważam, że dlatego jest tak dużo rozwodów w Stanach Zjednoczonych, ponieważ kobiety przyzwyczajone są do tej mechanicznej przyjemności i nigdy później mężczyzna za tym nie nadąża. Czyli zawsze jest w tyle. Czyli one są same, a oni sfrustrowani. W związku z tym… marchewki!”, podkreśla Magda Gessler.

 

Podzielacie jej opinię dotyczącą wibratorów i ich wpływu na rozpad małżeńskiego pożycia w Stanach Zjednoczonych?

 

Polecamy: Egoizm, chamstwo, przekleństwa. Oto najgorsze „Kuchenne rewolucje” w historii programu Magdy Gessler!

 

Premiera nowego programu Magdy Gessler „Sexy kuchnia”

 

Premiera nowego programu Magdy Gessler odbędzie się już w najbliższą niedzielę 5 listopada o 10:55 na nowo utworzonym kanale Food Network Polska.

 

 

Polecamy: „Dzięki temu, że jestem s*ką, osiągnęłam tyle, co ona”. Internauci w szoku po emisji ostatniego odcinka „Kuchennych rewolucji”. Co wydarzyło się w programie?

Będziesz oglądać nowy program Magdy Gessler?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE