O TYM SIĘ MÓWI

Madonna na rodzinnym portrecie z dziećmi!

Ta fotografia poruszyła fanów gwiazdy!

Olga Figaszewska 17 lipca 2018 10:36

Madonna jest dość aktywna w mediach społecznościowych. Często publikuje na Instagramie zdjęcia ze swoimi dziećmi. Jednak rzadko zdarza się, że znajduje się na nich cała szczęśliwa gromadka! Nic dziwnego, że najnowsza fotografia wzbudziła takie poruszenie wśród jej fanów!

Dzieci Madonny na wspólnej fotografii

Gwiazda pop odwiedziła szpital w Blantyre w Malawii. W ten sposób uczciła pierwszą rocznice powstania Centrum Chirurgii i Intensywnej Opieki Dziecięcej Mercy James Centre. Okazuje się, że placówka nosi imię jednej z jej adoptowanych córek, a w podróży towarzyszyła jej szóstka dzieci! Przypomnijmy, że oprócz dwójki biologicznych dzieci – 21-letniej Lourdes i 17-letniego Rocco, wychowuje także czwórkę adoptowanych pociech.

W 2008 r. adoptowała już Davida Banda, zaś rok później Mercy James (oboje pochodzą z tego afrykańskiego kraju).  Z kolei na początku lutego 2017 r. gwiazda pop adoptowała bliźniaczki z Malawi: Estere i Stelle. Dzięki piosenkarce wychowywane w ubóstwie dziewczynki mają szansę na lepsze życie. Na bieżąco na swoim koncie zamieszcza ich zdjęcia w kolorowych, identycznych stylizacjach, a także filmiki, w których widać jak się bawią.

Mimo że Madonna mogłaby zapomnieć o małym państewku w zachodniej Afryce, wspiera tamtejsze organizacje i wciąż powraca tam z dziećmi. Zabiera je do przytułków, by mogły spotkać się ze swoimi rówieśnikami, pokazuje im jak wygląda życie tych najbiedniejszych. Dzięki temu nie zamykają oczu na cierpienia swoich rodaków i angażują się w pomoc potrzebującym.  

Zobacz najnowsze zdjęcie Madonny ze wszystkimi dziećmi!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Pierwszy wywiad Agnieszki Radwańskiej po zakończeniu kariery! Andrzej Piaseczny szczerze o… seksie!