Skandalistka i królowa muzyki pop. Madonna kończy 59 lat! EKSKLUZYWNE VIDEO

Źródło: dawid Ziemba, Katarzyna Sielicka,

 

Madonna od zawsze szokuje i nie przestaje zaskakiwać. Na początku kariery zyskała rozgłos, występując w filmie erotycznym i ma na swoim koncie niezliczoną liczbę skandali. Za obrazę uczuć religijnych Watykan groził jej nawet ekskomuniką!

 

Skandale Madonny

Madonna uwielbia prowokować: teledyski z elementami religijnymi i scenami seksu, pokazanie piersi na koncercie czy pocałunek z Britney Spears to tylko niektóre z arsenału jej skandali. Klipy nie raz wprowadziły opinię publiczną w osłupienie i kilka razy były zakazywane przez MTV. Nawet serwis youtube nie chciał początkowo opublikować „Girl Gone Wild” z mężczyznami tańczącymi w szpilkach.

 

Gwiazda kończy dzisiaj 59 lat, ale wybryki wcale nie należą do przeszłości. W zeszłym roku na koncercie w Australii zaprosiła na scenę 17-letnią fankę i ściągnęła jej bluzkę przed publicznością. Zapraszamy do naszego video, zobacz czym jeszcze Madonna udowodniła, że jest królową skandali!

 

Zobacz także: „Zostałam zgwałcona. Miałam przystawiony nóż do szyi”. Poruszające wystąpienie Madonny podczas gali Billboardu

Czy uważasz, że Madonna nadal jest królową skandali?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE