Viva.pl

URODZINY GWIAZD

Skandalistka i królowa muzyki pop. Madonna kończy 59 lat! EKSKLUZYWNE VIDEO

Madonna od zawsze szokuje i nie przestaje zaskakiwać. Na początku kariery zyskała rozgłos, występując w filmie erotycznym i ma na swoim koncie niezliczoną liczbę skandali. Za obrazę uczuć religijnych Watykan groził jej nawet ekskomuniką!

Skandale Madonny

Madonna uwielbia prowokować: teledyski z elementami religijnymi i scenami seksu, pokazanie piersi na koncercie czy pocałunek z Britney Spears to tylko niektóre z arsenału jej skandali. Klipy nie raz wprowadziły opinię publiczną w osłupienie i kilka razy były zakazywane przez MTV. Nawet serwis youtube nie chciał początkowo opublikować „Girl Gone Wild” z mężczyznami tańczącymi w szpilkach.

Gwiazda kończy dzisiaj 59 lat, ale wybryki wcale nie należą do przeszłości. W zeszłym roku na koncercie w Australii zaprosiła na scenę 17-letnią fankę i ściągnęła jej bluzkę przed publicznością. Zapraszamy do naszego video, zobacz czym jeszcze Madonna udowodniła, że jest królową skandali!

Zobacz także: „Zostałam zgwałcona. Miałam przystawiony nóż do szyi”. Poruszające wystąpienie Madonny podczas gali Billboardu

Wideo

4 różne kobiety, miasta, osobowości...

Polecamy

Top