Damian Duda 24 grudnia 2017 15:30
1/13
Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki, wakacje Renaty Kaczoruk i Kuby Wojewódzkiego, wakacje gwiazd, jamnik
Copyright @Instagram @renul_ka, Instagram @kuba_wojewodzki_official
1/13

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki zamienili szarą grudniową pogodę na tropikalne słońce. Para udała się na zasłużony urlop. Gdzie tym razem wypoczywa showman ze swoją dziewczyną?

Zobacz też: Warszawski apartament Kuby Wojewódzkiego. Zobacz, jak mieszka Król TVN-u!

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki na wakacjach

Mimo że para na co dzień mieszka na warszawskim Powiślu, każdą wolną chwilę spędzają w Gdyni, gdzie dziennikarz ma swój apartament. W jednym z wywiadów Kuba Wojewódzki wyznał, że doszedł w swoim życiu do momentu, w którym może pozwolić sobie na pracę zaledwie cztery dni w tygodniu. Stąd zdjęcia prezentera w jego mediach społecznościowych, gdzie pokazuje swoje „nadmorskie życie’’.

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki równie często podróżują za granicę. Grudzień dla odmiany postanowili spędzić na słonecznych Filipinach, czym pochwalili się na Instagramie.

Zobaczcie, jak Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki wypoczywają w tym niezwykłym miejscu.

Zobacz także: Podróże VIVY!: Tajlandia to wakacyjny raj? Zmienisz zdanie, jeśli wybierzesz się na Filipiny! Weź przykład z Jessiki Mercedes!

Zobacz też: Minimalistyczny styl, zapierający dech w piersiach widok na morze... Tak wygląda apartament Kuby Wojewódzkiego w Gdyni

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Zobacz gwiazdy w kolekcji H&M Conscious Exclusive!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.