O TYM SIĘ MÓWI

Jak Robert Lewandowski spędził swoje 30. urodziny? 

Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół!

Olga Figaszewska 21 sierpnia 2018 22:45
Anna i Robert Lewandowscy
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Robert Lewandowski skończył 30 lat! Napastnik Bayernu Monachium nie planował hucznej imprezy z okazji swojego święta. Ten dzień spędził w gronie najbliższych. Poruszony tysiącami życzeń, podziękował na Instagramie wszystkim, którzy pamiętali o jego święcie. Jednak uwagę fanów zwrócił jeden szczegół. 

Jak Robert Lewandowski świętował swoje urodziny?

Robert Lewandowski zamieścił na Instagramie fotografię z torem (z pewnością bezglutenowym, przygotowanym przez Annę Lewandowską) i podziękował fanom za pamięć i życzenia.

„Dziękuję za wszystkie miłe słowa i życzenia. Dziękuję też za bycie ze mną w tym wyjątkowym dniu”, napisał kapitan polskiej reprezentacji. 

Fani piłkarza nie mogli przejść obojętnie obok pewnego szczegółu. Z lewej strony wyłania się mała rączka dziecka. Wszystko wskazuje na to, że to córeczka Roberta i Ani nie mogła się doczekać, by w końcu spróbować urodzinowego wypieku. „Oj Klarze chyba tez torcik smakował 🤗kochana ❤️❤️”, zauważyła jedna z wielbicielek. Mała Klara podbiła serca internautów!  

 

Dla Niego są te pocałunki.💋 @_rl9 ...można być świetnym sportowcem, ale i tak najważniejsze jest to jakim się jest Człowiekiem, a On jest najlepszym jakiego znam. ❤️ Jest wspaniałym Mężem i Ojcem, który gdziekolwiek jest, zawsze tęskni za Rodziną. ❤️ Jest wyjątkowym mężczyzną, prawdziwym oparciem, najlepszym Przyjacielem. 💪🏻 I zależy mu na dobroci, spełnieniu, zdrowiu i radości. ❤️ dziś ma urodziny, do tego 30-te! 🍾🎂 Ty wiesz Kochanie.... 😍 Kocham całym sercem For Him there are kisses💋 ... you can be a great athlete, but still the most important is what person you are, and he is the best person i know.❤️ He is a great husband and a father who, wherever he is, always misses his family.❤️ He is an exceptional man, a real support, and the best Friend. 💪🏻 Today its his birthday! 🎂🍾30th birthday! #happy #RobertLewandowski #love #kocham

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 

My team. Perfect Sunday✊

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

 

Welcome to the new season⚽⚽⚽...

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Pierwszy wywiad Agnieszki Radwańskiej po zakończeniu kariery! Andrzej Piaseczny szczerze o… seksie!