NOWY NUMER

TYLKO U NAS Kuba Badach o trudnych początkach związku z Olą Kwaśniewską. Jak wyglądało jego pierwsze spotkanie z teściami?

Damian Duda 5 października 2017 07:30
Kuba Badach, VIVA! październik 2017, jamnik
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Kuba Badach oraz Ola Kwaśniewska niezwykle rzadko mówią o życiu prywatnym. Para za wszelką cenę chroni swoją prywatność. W najnowszej VIVIE! muzyk opowiedział nie tylko o najnowszej płycie, ale również o małżeństwie z córką byłego prezydenta.

Zobacz też: „Latanie pomaga mi uwolnić się od emocji…”. Beata Jałocha w EKSKLUZYWNYM VIDEO opowiada nam o swojej pasji do latania. Co jeszcze w nowej VIVIE!?

Kuba Badach o początkach związku z Olą Kwaśniewską

Początki jego związku z Olą Kwaśniewską nie należały do najłatwiejszych. Rodzice jego wybranki, była pierwsza dama i prezydent, Jolanta i Aleksandra Kwaśniewscy, musieli zaakceptować, że pasja wybranka ich córki jest kompletnie inna niż to, co oni robili do tej pory. Jakim teściem jest Aleksander Kwaśniewski? Na te i inne pytania Kuba Badach odpowiedział w niezwykle szczerej rozmowie z Piotrem Najsztubem dla magazynu VIVA!.

Kuba Badach, VIVA! październik 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE

— A jak to jest mieć teścia byłego prezydenta?

Znakomicie.

— Nie miał problemu z tym, że masz dosyć niepoważne zajęcie?

Chyba nie, ale bardzo Oli współczułem, gdy po raz pierwszy musiała rodzicom powiedzieć, czym ja się zajmuję. Myślę, że to koszmar dla każdego rodzica — zameldowanie, że „mój chłopak jest muzykiem’’.

— Na pewno pije, ćpa, ma napalone fanki...

Dokładnie.

Cały rozmowa Piotra NajsztubaKubą Badachem do przeczytania w najnowszym wydaniu magazynu VIVA!, który już od czwartku, 5 października, będzie dostępny w sklepach i kioskach w całej Polsce. A w nim jeszcze Kinga Rusin opowiada o życiowej rewolucji, zmianach w życiu, prawdziwym partnerstwie, relacjach z córkami i walce o puszczę. Cezary Harasimowicz o scenariuszach, które pisze życie. Siostry Zuzanna i Julia Bijoch o miłości, zdradach i rywalizacji.

Zobacz też: Gesty pełne czułości, egzotyczne podróże i rajskie widoki. Tak wygląda prywatne życie Kuby Badacha i Oli Kwaśniewskiej

Kinga Rusin, VIVA! październik 2017, okładka
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Niebawem na rynku pojawi się nowy album Kuby Badacha zatytułowany „Oldschool”, premiera już 6 października!

Kuba Badach okładka albumu Oldschool
Fot. Materiały prasowe

Przeczytaj też: TYLKO U NAS! Agnieszka Woźniak-Starak chce adoptować dziecko?!

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Krystyna Janda opowiada o tym, jak nie poddać się losowi i robić to, co się kocha