7 / 9
Copyright @instagram @kensingtonroyal

Anmer Hall ma 10 sypialni, ogromny ogród i park odgrodzony od okolicznych pól i drogi murem i bramą z kutego żelaza. Nad posiadłością nie mogą latać helikoptery i drony, a cały teren dyskretnie obserwują kamery. Kate prowadzi dom tylko z pomocą niani i gosposi. Nie zatrudniła kucharki, bo sama lubi gotować. Okoliczni mieszkańcy widują ją czasem, kiedy robi zakupy na obiad.


Cambridge’owie mają wielu przyjaciół w okolicy i prowadzą intensywne życie towarzyskie, a Charlotte i George nie narzekają na brak zajęć i towarzystwa innych dzieci. Czterolatek jeździ na kucyku na farmie znajomych, szaleje na małym traktorku po własnych ogrodach i uwielbia malować – zarówno farbami, jak i… błotem. Nawet przedszkole Montessori, do którego chodził trzy dni w tygodniu, nie było w stanie okiełznać jego energii.

Zobacz także: To naprawdę słodkie. Mały Książę George podejmuje prezydenta Obamę w... szlafroku!

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.