KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan popłakała się podczas finału Wimbledonu! Co się stało?

Wszystko przez jej przyjaciółkę...

Monika Katarzyna Krupska 16 lipca 2018 09:58

Takiego meczu dawno nie było! W weekend w Londynie odbył się finał Wimbledonu. Na korcie zmierzyły się ze sobą Serena Williams i Andżelika Kerber. Starcie tenisistek z trybun oglądały księżna Meghan wraz z księżną Kate. Żona księcia Harry'ego nie wytrzymała jednak emocjonującego finału i popłakała się! Jak donoszą zagraniczne media winna była temu Serena Williams!  

Dlaczego księżna Meghan płakała?

Odkąd Meghan Markle została księżną Sussex nieustannie łamie protokół. Tym razem kolejną wpadkę zaliczyła podczas finału Wimbledonu. Księżna, która od lat przyjaźni się z Sereną Williams mocno kibicowała swojej przyjaciółce. Niestety jej porażka w finale spowodowała, że po policzkach żony księcia Harry'ego popłynęły łzy. Meghan nie potrafiła ukryć emocji, co szybko wyłapały media. 

Dla samej Sereny, która niespełna 10 miesięcy temu urodziła córkę porażka również była ciężka do zgryzienia. Jej mąż Alexis Ohanian na Instagramie starał się pocieszyć tenisistkę. 

„Następnego dnia po tym, gdy na świat przyszła nasza córka, ucałowałem Serenę przed operacją. Żadne z nas nie wiedziało, czy do nas wróci. Chcieliśmy tylko, żeby przeżyła. 10 miesięcy później jest już w finale Wimbledonu. Gratulacje, Angelique, Serena już niedługo będzie trzymać swoje trofeum - póki co największe czeka na nią w domu. Nasza rodzina wie, że już niedługo wygra jeszcze więcej. Ona dopiero zaczyna. A ja nie mogę być z niej bardziej dumny”, napisał. 

Zobaczcie zdjęcia Meghan. Dobrze, że nie ukrywała emocji?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Pierwszy wywiad Agnieszki Radwańskiej po zakończeniu kariery! Andrzej Piaseczny szczerze o… seksie!