KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Diana publicznie uderzyła księcia Karola butelką?

Nietypowe nagranie ujrzało światło dzienne

Weronika Kostyra 31 lipca 2018 20:01

Nie jest tajemnicą, że małżeństwo księżnej Diany i księcia Karola nie należało do udanych. Jeszcze przed  ślubem Diana dowiedziała się, że miłością życia jej narzeczonego jest inna kobieta. Kolejne lata były dla obojga pasmem konfliktów, smutków i zdrad. Mimo to ich małżeństwo nie składało się wyłącznie z cichych dni zdarzały im się szczęśliwe chwile. Szczególnie blisko byli, kiedy ich William i Harry byli bardzo mali. Synowie i ich dobro nierozerwalnie ich ze sobą łączyli…

Diana i Karol w nietypowej sytuacji

Łatwo zapomnieć, że krótkie życie Diany było także pełne szczęśliwych momentów. Młoda Diana Spencer umiała cieszyć się życiem, zdarzały jej się chwile beztroski. Diana kochała się śmiać i cieszyć się życiem, która kochała sport i podróże, a także była Królową Ludzkich Serc. Ona i Karol zapominali wtedy o konfliktach i wzajemnej niechęci. Nieczęste momenty radości skrzętnie dokumentowali fotografowie.

Światło dzienne ujrzało właśnie zabawne nagranie sprzed lat. Diana i Karol gościli na planie filmowym jednego z filmów z serii o Jamesie Bondzie. Mieli okazję poznać pracę filmowców, a także dokładnie obejrzeć filmowe rekwizyty. Szybko jedną z atrakcji stało się… rozbijanie butelek na głowach zebranych osób. Jedną z nich roztrzaskała roześmiana Diana o głowę męża. Butelka oczywiście nie była prawdziwa, a wykonana z cukru. Nikt nie ucierpiał w trakcie dziwnej zabawy, za to wszyscy byli w znakomitych nastrojach.

Więcej na temat rodziny królewskiej znajdziecie w naszej grupie na Facebooku: link tutaj>>

Miło widzieć Dianę w takim wydaniu. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Krystyna Janda opowiada o tym, jak nie poddać się losowi i robić to, co się kocha