KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Diana publicznie uderzyła księcia Karola butelką?

Nietypowe nagranie ujrzało światło dzienne

Weronika Kostyra 31 lipca 2018 20:01

Nie jest tajemnicą, że małżeństwo księżnej Diany i księcia Karola nie należało do udanych. Jeszcze przed  ślubem Diana dowiedziała się, że miłością życia jej narzeczonego jest inna kobieta. Kolejne lata były dla obojga pasmem konfliktów, smutków i zdrad. Mimo to ich małżeństwo nie składało się wyłącznie z cichych dni zdarzały im się szczęśliwe chwile. Szczególnie blisko byli, kiedy ich William i Harry byli bardzo mali. Synowie i ich dobro nierozerwalnie ich ze sobą łączyli…

Diana i Karol w nietypowej sytuacji

Łatwo zapomnieć, że krótkie życie Diany było także pełne szczęśliwych momentów. Młoda Diana Spencer umiała cieszyć się życiem, zdarzały jej się chwile beztroski. Diana kochała się śmiać i cieszyć się życiem, która kochała sport i podróże, a także była Królową Ludzkich Serc. Ona i Karol zapominali wtedy o konfliktach i wzajemnej niechęci. Nieczęste momenty radości skrzętnie dokumentowali fotografowie.

Światło dzienne ujrzało właśnie zabawne nagranie sprzed lat. Diana i Karol gościli na planie filmowym jednego z filmów z serii o Jamesie Bondzie. Mieli okazję poznać pracę filmowców, a także dokładnie obejrzeć filmowe rekwizyty. Szybko jedną z atrakcji stało się… rozbijanie butelek na głowach zebranych osób. Jedną z nich roztrzaskała roześmiana Diana o głowę męża. Butelka oczywiście nie była prawdziwa, a wykonana z cukru. Nikt nie ucierpiał w trakcie dziwnej zabawy, za to wszyscy byli w znakomitych nastrojach.

Więcej na temat rodziny królewskiej znajdziecie w naszej grupie na Facebooku: link tutaj>>

Miło widzieć Dianę w takim wydaniu. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Pierwszy wywiad Agnieszki Radwańskiej po zakończeniu kariery! Andrzej Piaseczny szczerze o… seksie!