O TYM SIĘ MÓWI

Księżna Diana miała córkę!? Czy książę William straci prawo do tronu? 

Wielka Brytania drży z niepokoju

Monika Katarzyna Krupska 24 listopada 2018 18:05
Księżna Diana i książę William jako dziecko
Fot. East News

Tego jeszcze nie słyszeliśmy. Według jednego z amerykańskich tabloidów książę William i książę Harry mają siostrę! Dorosła już kobieta ma być dzieckiem księżnej Diany i księcia Karola, co za tym idzie ma mieć również pełne prawo do tronu. Czy jest to kolejna szalona teoria, a może jest w tym cień prawdy? Przeczytajcie!  

Księżna Diana ma córkę? 

Jeśli chodzi o księżną Dianę, to nie ma praktycznie dnia bez nowych informacji na jej temat. Co jakiś czas na jaw wychodzą nie tylko nowe fakty dotyczące związku z Karolem, ale i pełno jest teorii spiskowych mówiąych o tym, jak np. zginęła. I choć mało kto już reaguje na plotki, jakoby królowa Elżbieta II i książę Karol mieli przyczynić się do śmierci Królowej Ludzkich Serc, to najnowsze pogłoski, jednak bardzo szokują! Według jednej z amerykańskich gazet książę Harry i William mają siostrę, która powinna objąć tron! Co jeszcze wiemy?

Więcej na temat rodziny królewskiej znajdziecie w naszej grupie na Facebooku: link tutaj>>

Według tabloidu najstarsza pociecha księżnej Diany nazywa się Sarah i mieszka w Stanach Zjednoczonych. Urodziła się przed 1982 rokiem, czyli jest starsza od księcia Williama! Dorosłą już kobietę wychował lekarz, a stało się tak, bo Diana i Karol brali udział w badaniach płodności, które nakazała im zrobić królowa Elżbieta II. Jeden z lekarzy miał zatrzymać dla siebie jedno z zapłodnionych jajeczek. Sarah przyszła na świat dzięki metodzie in vitro, jednak nigdy nie dane jej było poznać rodziców. Gdy zaczęła ich szukać dziewczynka miała otrzymywać listy z pogróżkami, po których zdecydowała się zamieszkać w USA. 

„Mówiła mi o tym. Musiałam się przebadać zanim pozwolili mi go poślubić”, badania płodności skomentowała lady Elsie Bowker. 

Jak myślicie czy jest w tym cień prawdy?  

Księżna Diana, książę Filip, Diana i Filip
Fot. Brendan Beirne / Rex Features/EAST NEWS

Książę William, książę George, brytyjska rodzina królewska
Fot. East News

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!