Książę William i Kate z dziećmi składają świąteczne życzenia. Czy przy okazji zdradzili pewien sekret?

Kate i William, księżna Kate, książę William, main topic
Fot. Getty Images

 

Książę William i jego żona, księżna Kate są wzorowymi rodzicami George’a i Charlotte, a wkrótce ich rodzina się powiększy. Para spodziewa się trzeciego dziecka, które ma przyjść na świat wiosną. Zanim jednak to nastąpi rodzinę królewską czekają Święta Bożego Narodzenia.

 

POLECAMY: Czwarte urodziny najsłodszego dziecka świata, księcia George’a. EKSKLUZYWNE VIDEO

Źródło: Marcn Ziółko

Świąteczne zdjęcie pary książęcej

Z okazji Świąt pałac Kensington, czyli ich oficjalna siedziba, opublikował okolicznościowe zdjęcie pary książęcej z dziećmi. Znalazło się ono też na tradycyjnej świątecznej kartce. Autorem fotografii jest Chris Jackson. Uwagę skradli oczywiście mali książęta, ale cała rodzina prezentuje się niezwykle uroczo.

 

Internautom nie umknął jednak pewien istotny szczegół. Zauważyli oni, że cała rodzina ubrana jest na niebiesko, co może sugerować, że… Kate urodzi chłopca! Przeciwko tej teorii przemawia fakt, że na zdjęciu nie widać jeszcze ciążowego brzuszka księżnej i być może nie znała ona jeszcze wtedy płci dziecka. W końcu w trakcie ich wizyty dyplomatycznej w Polsce w lipcu informacja o ciąży nie była jeszcze znana. Informacja ta jest też sprzeczna z dotychczasowymi doniesieniami, ponieważ przeważały plotki o tym, że George i Charlotte będą mieli siostrzyczkę. Wcześniej sama wiadomość o ciąży Kate Middleton wywołała nie lada zamieszanie. Obserwatorzy dopatrzyli się nawet tego, że księżna wciąż ukrywa swój zaokrąglony brzuszek i odciąga od niego uwagę.

 

Książę William, księżna Kate, książę George, księżniczka Charlotte
Fot. Instagram @kensingtonroyal

 

Wraz ze zdjęciem pałac wydał też oświadczenie, w którym ogłoszono, że od nowego roku 2,5-letnia księżniczka Charlotte zacznie chodzić do przedszkola Willcocks w Londynie.

 

Zobacz także: Książę George napisał list do Świętego Mikołaja. O czym marzy najmłodszy następca brytyjskiego tronu?

Jak, sądzisz? Na świat przyjdzie chłopiec czy dziewczynka?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE