Miał być ślub, będzie rozstanie w atmosferze skandalu? Cała prawda o związku księcia Harry'ego i Meghan Markle

Fot. Eastnews

Wszystko wskazywało na to, że 33-letni syn księżnej Diany i księcia Karola wreszcie ustatkuje się u boku amerykańskiej aktorki, jednak najnowsze doniesienia podają ten fakt w wątpliwość. Brytyjskie media donoszą, że potencjalny następca brytyjskiego tronu wcale nie myśli zbyt poważne o swojej partnerce, gdyż niedawno przyłapano go w towarzystwie blondwłosej piękności, z którą wyraźnie flirtował! Czy fakt ten położy się cieniem na związku Harry'ego i Meghan Markle?

 

Polecamy też: Czy przeszłość Meghan Markle przełoży się na jej związek z księciem Harrym? Na jaw wychodzą nowe tajemnice

 

POLECAMY: Ona starsza od niego, rozwódka, on do niedawna niepoprawny kobieciarz. Dlaczego zaręczyny księcia Harry'ego i Meghan Markle są tak ważne? EKSKLUZYWNE VIDEO

Źródło: Dawid Ziemba, Gabriela Czernecka

Książę Harry zdradza Meghan Markle?

 

Jeszcze nie ucichły kontrowersje związane z Meghan Markle i tym, że Elżbiecie II trudno było zaakceptować jako potencjalną partnerkę wnuka rozwódkę, a już brytyjska prasa rozpisuje się o kolejnym skandalu wokół amerykańskiej aktorki. Wszystko przez to, że książę Harry pojawił się w miniony weekend na koncercie The Killers w londyńskim Hyde Parku w towarzystwie przyjaciół. Na jego nieszczęście paparazzi zauważyli, że kręciła się również wokół niego ponętna blondynka, z którą brat Williama chętnie nawiązywał kontakt. Złośliwi od razu zaczęli dopatrywać się w tej relacji czegoś więcej niż tylko koleżeństwa i twierdzą, że syn księżnej Diany zachowywał się w obecności znanej producentki Alexandrii Jackson zbyt swobodnie. Serwis Daily Mail twierdzi nawet, że para ze sobą wyraźnie flirtowała, popijając piwo! 

 

Polecamy też: Meghan Markle. To dla niej stracił głowę książę Harry

 

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle odwołany?

 

Jedni mówią, że przez medialny zgiełk ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle może nie dojść do skutku. Drudzy, że Daily Mail wyolbrzymia całe zajście i w ten sposób chce zepsuć reputację syna Diany i Karola, bazując na stereotypach związanych z jego imprezową przeszłością. Wszak to, że zabrał ukochaną na wesele Pippy Middleton, siostry księżnej Kate i jak ognia unika publicznego pokazywania się z nią, by chronić uczucie przed błyskiem fleszy, o czymś świadczy.

 

Polecamy też: O „wpadce” Meghan Markle na weselu Pippy Middleton dyskutuje cały świat! Czy słusznie?

Czy uważasz, że książę Harry w końcu się ustatkuje?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE