KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Łysienie to prawdziwa „klątwa” Windsorów. Książę Harry nie zamierza się jej poddawać!

Weronika Kostyra 31 stycznia 2018 10:00
Książę Harry i Meghan Markle mt
Fot. East News

Łysienie to prawdziwy problem w rodzinie Windsorów. Z utratą włosów zmaga się książę Karol, który na ślubie Williama zażartował podobno: „Zazwyczaj kiedy twoje dzieci dorastają, stają się wyższe od ciebie i mogą zobaczyć twoją łysinę. W naszym przypadku ja mogę ją zobaczyć też u niego”. Jego starszy syn w ostatnich latach stracił tak wiele włosów, że niedawno zdecydował się znacznie skrócić pozostałości czupryny. Teraz początki „klątwy” widać już u Harry’ego, ale on w przeciwieństwie do ojca i brata nie zamierza się poddać.

Książę Harry przeszczepi włosy?

Meghan Markle, amerykańska narzeczona Harry’ego, jest przyzwyczajona do nieco innych standardów urody i przekonała ukochanego, by zdecydował się na zabieg przeszczepienia włosów. Książę ma dopiero 33 lata, a już teraz przerzedziły mu się włosy na czubku głowy i pojawiły zakola. Wie, że łysinę ma zapisaną w genach. Nic więc dziwnego, że chce wyglądać atrakcyjnie. Jako członek rodziny królewskiej musiał jednak zapytać o specjalną zgodę. Udzielono mu jej z zastrzeżeniem, by poczekał z tym do swojego ślubu. Królewski dwór nie chce, by prasowe nagłówki dotyczące przeszczepu przyćmiły informacje o jego ślubie albo o narodzinach następcy tronu – trzeciego dziecka Williama i Kate.

Zabieg ma kosztować 50 tysięcy funtów i zrobić z Harry’ego nowoczesnego „księcia na miarę XXI wieku”. Czy teraz William także zdecyduje się na zabieg? To tej pory podchodził do kwestii swojego wyglądu z dystansem, lecz może, gdy zobaczy rezultaty transplantacji o brata, sam także się zdecyduje...

Meghan Markle i książę Harry
Fot. East News

Zobacz także: Książę William pokazał nową fryzurę! Pogodził się z losem…?

Wideo

Gwiazdy rezygnują z makijażu!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdami numeru są Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!