Z ŻYCIA GWIAZD

Krzysztof Gojdź znika z show-biznesu! Lekarz gwiazd wydał oświadczenie

Co dalej z jego karierą?

Konrad Szczęsny 29 września 2018 10:53
Krzysztof Gojdź, VIVA! 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Kariera Krzysztofa Gojdzia w polskim show-biznesie była imponująca. Lekarz medycyny estetycznej w zbiorowej świadomości zaistniał trzy lata temu, gdy zaczął publicznie pojawiać się na salonach w towarzystwie czołówki gwiazd, takich jak Magda Gessler, Małgorzata Kożuchowska czy Kora. Popularność zaprowadziła go nawet do Tańca z gwiazdami, w którym zajął 6. miejsce. Jednak w ostatnim czasie Krzysztof Gojdź zniknął z show-biznesu i coraz częściej zaczął w mediach społecznościowych zamieszczać zdjęcia z Miami. Okazuje się, że lekarz przeprowadził się tam na stałe! Co dalej z jego karierą w Polsce?

Krzysztof Gojdź o karierze w Polsce

Krzysztof Gojdź zamieścił na swoim profilu na Facebooku obszerne oświadczenie, w którym wyjaśnił przyczyny tej decyzji. Zatytułował je „oświadczenie, ale nie pożegnanie...”. Przyznał, że wyjazd za ocean był jednym z jego największych marzeń i to w USA chce rozwijać swoją karierę.

„5 lat temu moim marzeniem było stworzenie najbardziej prestiżowej kliniki medycyny estetycznej w Polsce. Ten cel szybko osiągnąłem tworząc Holistic Clinic, będącą prekursorem najnowocześniejszych trendów leczenia i dbania o swój wygląd. Tysiące pacjentów rocznie korzystało z usług kliniki, która stała się Nr 1 najbardziej godną zaufania i rozpoznawalną kliniką w Polsce. Również dziesiątki polskich gwiazd, dbających o swój wizerunek, odwiedzało mnie w gabinecie wiedząc, że nie zniekształcę ich twarzy, a w sposób naturalny przywrócę im blask i młodość”, wspomina lekarz medycyny estetycznej.

Wymienił również to, co udało mu się osiągnąć w ciągu ostatnich lat w Polsce.

„Poznałem w tym czasie wspaniałych ludzi, nagrałem programy dla TVN, wydałem książki, udzieliłem setek wywiadów, w ramach projektu socjologicznego zabawiłem się w celebryctwo, a nawet potańczyłem w Tańcu z gwiazdami. Rozwinąłem medycynę estetyczną w tym kraju, będąc wraz z moim Zespołem wzorem do naśladowania dla wielu lekarzy i klinik. Latałem po całym świecie wykładając i szkoląc tysiące lekarzy w Azji, Australii, Europie, USA”, wylicza podekscytowany Krzysztof Gojdź.

Dodał jednak, że w tym wszystkim najbardziej liczyła się dla niego pomoc potrzebującym.

„Jednak zawsze przyświecał mi cel nadrzędny – wspierać ludzi potrzebujących naszej pomocy. Setki moich pacjentów leczonych było przeze mnie bezpłatnie. I z tej pracy jestem najbardziej dumny. Bardzo emocjonalnie podchodziłem do każdego pacjenta skrzywdzonego przez los. Tego też uczyłem moich lekarzy aby mieli empatię i nieśli dobro. Bo ono wraca do nas. To były najpiękniejsze pięć lat mojego życia”, podkreślił.

Krzysztof Gojdź opuścił Polskę i sprzedał udziały w Holistic Clinic

Wyjawił, że czas na nowy etap w życiu i spełnianie kolejnych marzeń, dlatego też zdecydował się sprzedać swoje udziały w Holistic Clinic i przenieść za ocean, dokładnie do Miami. 

„Podjąłem trudną dla mnie DECYZJĘ o przekazaniu udziałów Holistic Clinic w dobre ręce, pozostawiając po sobie wyszkolony, profesjonalny i godny zaufania Zespół specjalistów. Klinika będzie się rozwijała służąc pacjentom najnowocześniejszym sprzętem medycznym i przekazaną przeze mnie wiedzą i doświadczeniem.
Będę Was informował na bieżąco czy klinika trzyma poziom godny polecenia i zaufania”, zaznaczył.

Poinformował równocześnie, że przeprowadzka do USA nie oznacza, że nie będzie bywał już nad Wisłą.

„Przeprowadziłem się do Miami Beach chcąc dzielić swoje życie między Florydą a Polską. Tu pragnę realizować swoje nowe marzenia i cele. Pełen entuzjazmu, miłości do świata i ludzi otwieram się na nowe. Przez najbliższe kilka tygodni będę odpoczywał w moim skromnym domu nad Oceanem nabierając sił na mocne uderzenie już niedługo. A będzie się działo.

Planuję dalej szkolić lekarzy latając po całym świecie, pragnę stworzyć Fundację pomagającą kobietom w różnych zakątkach świata stanąć na nogi, uwierzyć w siebie i zmienić swoje życie. Mam propozycję nagrania programu dla amerykańskiej TV o zasięgu światowym. Myślę też o otwarciu nowej kliniki”, wyznał Krzysztof Gojdź.

Będziesz za nim tęsknić?  

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!