• DD

TYLKO U NAS Krzysztof Gojdź: „To, czy sypiam z kobietą, czy z mężczyzną, jest moją sprawą. Miłość jest najważniejsza’’

Krzysztof Gojdź, Viva! maj 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

 

Krzysztof Gojdź po raz kolejny wywołał burzę w mediach! Lekarz medycyny estetycznej opublikował na swoim Facebooku zdjęcie, na którym jest dwóch mężczyzn. W ten sposób ulubiony doktor gwiazd, jak nazywany jest przez media, zaapelował do fanów o tolerancję wobec osób homoseksualnych.

 

 

Przeczytaj też: „Znam celebrytów, którzy wciągają na potęgę’’. Krzysztof Gojdź ostro o narkotykach w show-biznesie

POLECAMY: Jego pacjentki chcą być jak Doda, a pacjenci... Dr Krzysztof Gojdź o medycynie estetycznej

Krzysztof Gojdź o osobach homoseksualnych

Postanowiliśmy skontaktować się z Krzysztofem Gojdziem. W rozmowie z dziennikarzem VIVY! lekarz medycyny estetycznej odniósł się do komentarzy internautów.

 

— To Ty jesteś na tym zdjęciu?

Tak! W świecie nie brakuje hipokryzji. Zarówno politycy, jak i osoby związane z kościołem, żyją w zakłamaniu. To, o czym mówią w mediach, ma niewiele wspólnego z rzeczywistością. Wielu mężczyzn, którzy na co dzień mają rodziny i żyją w „szczęśliwych związkach", jest kryptogejami. Nawet politycy, którzy powinni dawać wszystkim przykład, również prowadzą podwójne życie. To straszne.

 

-Krzysztof, wiele osób twierdzi, że to Twój coming out.

Jestem zakochany. A w kim, to już moja sprawa. Powiem o tym, kiedy będę miał na to ochotę. Chcę, żeby moje życie prywatne było tylko dla mnie. To, czy sypiam z kobietą, czy z mężczyzną, jest moją sprawą. Miłość jest najważniejsza.

 

-To odważne stwierdzenie.

Ważniejsze jest dla mnie to, że co jakiś czas dostaję wiadomości od młodych chłopców z mniejszych miejscowości, z podziękowaniami. Cieszą się, że poruszam ich problemy. To mnie uskrzydla!

 

Zobacz też: Najlepsze wypowiedzi tego tygodnia: Górniak, Gojdź, Szostak i Kret

 

Jesteś osobą tolerancyjną?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE