URODZINY GWIAZD

Budziła zachwyt i pożądanie. Legenda telewizji, Krystyna Loska, kończy 80 lat. EKSKLUZYWNE VIDEO

Jedna z najbardziej kultowych polskich prezenterek telewizyjnych, Krystyna Loska, kończy dziś 80 lat. Jak wyglądało jej życie?

Zobacz też: TYLKO U NAS Grażyna Torbicka opowiada o debiutanckiej roli w filmie! W kogo wcieliła się prezenterka?

Krystyna Loska — życiorys

Legenda polskiej telewizji urodziła się 25 lipca 1937 roku w Tychach. Początkowo chciała zostać... zakonnicą. Na szczęście ten plan się nie powiódł. Przez dwa lata studiowała na wydziale aktorskim szkoły teatralnej. Przerwała studia — powodem była ciąża. 24 maja 1959 roku na świat przyszła córka prezenterki, która poszła w ślady swojej matki. Dziś Grażyna Torbicka jest jedną z największych gwiazd telewizji. Kilka lat po urodzeniu dziecka zdała egzamin eksternistyczny. Od zawsze budziła zachwyt i pożądanie, a jej seksapil wprost wylewał się z ekranów.  Jak na przestrzeni lat zmieniała się Krystyna Loska? Sami zobaczcie!

Zobacz też: „Nie można pracować w miejscu, w którym nie ma...’’. Grażyna Torbicka po raz pierwszy o trudnych doświadczeniach

Wideo

Zobacz gwiazdy w kolekcji H&M Conscious Exclusive!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.