O TYM SIĘ MÓWI

Kristen Stewart o swojej orientacji seksualnej: „Chcę spróbować wszystkiego". Znów będzie spotykała się z mężyznami?

Olga Figaszewska 12 sierpnia 2017 15:00
Kristen Stewart
Fot. Instagram

Kristen Stewart pojawiła się na najnowszej okładce brytyjskiego „Harpers Bazaar”. W szczerym wywiadzie opowiedziała o swojej orientacji seksualnej. Czy aktorka wróci do randkowania z mężczyznami?

Zobacz też: Kristen Stewart zszokowała nową fryzurą. Tak aktorka eksperymentowała z wyglądem na przestrzeni lat


Życie prywatne Kristen Stewart wciąż wzbudza w mediach spore zainteresowanie. Przez lata spotykała się z Robertem Pattinsonem, swoim kolegą z planu kultowej serii „Zmierzch”, którego podobno zostawiła dla reżysera Ruperta Sandersa. Potem przez jakiś czas była sama, aż w kolorowej prasie zaczęły pojawiać się informacje o jej płomiennych romansach z… kobietami! Dopiero wtedy, aktorka ogłosiła światu, że jest biseksualna. Od tamtej pory spotykała się z Tamarą Natsin – asystentką Katy Perry, piosenkarką Annie Clark (znaną jako St. Vincent), Soko czy Alicią Cargile, z ktorą jeszcze rok temu planowała ślub. Teraz Stewart związana jest z modelką Stellą Maxwell. Obie wydają się bardzo zaangażowane w ten związek.

 

Kristen out with Stella and Suzie in Melrose Place, June 26 😊 #kristenstewart

Post udostępniony przez kristen stewart fanpage (@voguestewart)

Kristen Stewart i  Stella Maxwell

 „Nie czuję wstydu, ani nie jestem zmieszana”, powiedziała Kristen rok temu w amerykańskim „Elle”, gdy wyjawiła prawdę o swoim życiu uczuciowym. Podobno związek z Pattinsonem ją męczył. Gdy spotykała się z mężczyznami, nie chciała mówić głośno o swoich uczuciach, bo czuła się oceniana i rozliczana. Z kobietami nie ma tego problemu: „Moje życie się polepszyło. Jestem teraz o wiele szczęśliwsza. Uważam, że w ciągu kilku lat pojawi się więcej ludzi, którym będzie wszystko jedno, jaką kto ma orientację. Nikogo nie powinno to obchodzić. Niech każdy po prostu robi swoje”.

Polecamy też: „Ona jest nieustająco intrygująca”. Zobaczcie jak Kristen Stewart zagrała Coco Chanel

Kristen Stewart o swojej orientacji seksualnej

We wrześniowym wydaniu brytyjskiego „Harper’s Bazaar” aktorka ponownie otworzyła się w kwestii swojej seksualności i powiedziała, że nie wyklucza, że kiedyś znowu będzie umawiała się z facetami! Tłumacząc swoje zainteresowanie obiema płciami, mówiła:

„Niektórzy ludzie wiedzą, że lubią tosty i jedzą je codziennie do końca życia. Ja chcę spróbować wszystkiego. Jadłam raz tosty i stwierdziłam, że są OK. Były spoko, co następne?”

Kristen opowiedziała także o swoich partnerach i partnerkach:

„Byłam bardzo zakochana w każdym, z kim się spotykałam, niezależnie od płci. Tak naprawdę zawsze podziwiałam dwoistość. I naprawdę, z całym przekonaniem wierzę w to. Nigdy nie czułam się przez to zdezorientowana, nie walczę ze sobą”.

Myślicie, że wkrótce znów zobaczymy Kristen Stewart  u boku mężczyzny?

Polecamy też: Zachwycające suknie i biżuteria Chanel w… nowym filmie Woody’ego Allena „Śmietanka towarzyska”!

Wideo

Tym samochodem pojedziesz do pracy i na piknik

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdami nowego numeru są: Paulina Krupińska, Kamila Szczawińska i Karolina Malinowska. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!