O NIEJ JEST GŁOŚNO

Kora wyruszy w trasę koncertową! Czy to nie ponad jej siły?

„Kora już swoje się najeździła”

Weronika Kostyra 10 marca 2018 11:30

Walka Kory z chorobą była długa i wyczerpująca, ale czuje się już dobrze, a wyniki jej badań napawają optymizmem. Niedawno informację o stanie zdrowia gwiazdy potwierdził jej mąż Kamil Sipowicz. Artystka nagrała też nowy singiel. Okazuje się, że czuje się na tyle dobrze, że wyrusz też w trasę koncertową!

Kora zagra niedługo dwa koncerty

Jak podaje Fakt odpowie na marzenie fanów i niebawem zagra dla nich na żywo. Nie będzie to jednak trasa koncertowa taka jak dawniej. „Są plany by Kora zagrała kilka koncertów w dwóch miastach w Polsce – na północy i na południu. Wszystko po to by nie męczyć artystki wojażami po Polsce i oszczędzać jej siły, bo trasa koncertowa jest bardzo męcząca. Kora już swoje się najeździła. Jak ktoś będzie chciał jej posłuchać, wybierze sobie jedno z dwóch miast, do których mu bliżej”, powiedziała Faktowi menedżerka gwiazdy, Katarzyna Litwin.

Kora już swoje się najeździła. Jak ktoś będzie chciał jej posłuchać, wybierze sobie jedno z dwóch miast, do których mu bliżej.

Tak i tak wiele biorąc pod uwagę, że ostatnie lata minęły artystce na walce z nowotworem. Operacja i długotrwała chemioterapia odniosły zamierzony skutek, lecz artystka do końca życia musi zażywać specjalny lek zapobiegający nawrotowi choroby. Kora twierdzi, że oddalony od cywilizacji dom na Roztoczu pomógł jej w powrocie do zdrowia, dzięki dobroczynnemu wpływowi natury. Jeszcze niedawno nie była pewna, czy kiedykolwiek powróci na scenę.

„Mogłabym dochodzić do zdrowia w Warszawie i wrócić do pracy koncertowej, bo o to głównie chodzi. Ale nie wiadomo, czy byłabym w stanie udźwignąć taki wysiłek. Może byłby skazany na straty? Ja żyję z pewnym wyrokiem. Zrobię próby, poświęcę temu pół roku, wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, po czym nagle okaże się, że mój stan się pogorszył, muszę wziąć chemię i co wtedy?”, przyznała szczerze w wywiadzie dla VIVY! 1,5 roku temu.

Fakt, że zdecydowała się na dwa koncerty to wspaniała wiadomość! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Krystyna Janda opowiada o tym, jak nie poddać się losowi i robić to, co się kocha