Z ŻYCIA GWIAZD

Po konflikcie ani śladu! Przyjaźń Magdy Gessler i Roberta Makłowicza znów kwitnie. Czy na pewno jest szczera?

Konrad Szczęsny 3 sierpnia 2017 16:15
Magda Gessler i Robert Makłowicz - historia znajomości: od wrogów do przyjaciół
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/Materiały prasowe

Od nienawiści do miłości? Relacja Magdy Gessler i Roberta Makłowicza była uważana do tej pory za niezwykle burzliwą. Jeszcze kilka lat temu krytycznie wypowiadali się o programach przez siebie prowadzonych i podważali swoje kompetencje. Z kolei na jesiennej ramówce TVN chętnie pozowali razem do zdjęć, promiennie się uśmiechając. Czy to zwiastun pojednania po latach czy jedynie gra pozorów?

Polecamy też: Magda Gessler przeszła spektakularną metamorfozę! Fani zachwycają się sylwetką gwiazdy, a my zdradzamy sekrety jej diety

Robert Makłowicz o „Kuchennych rewolucjach” i Magdzie Gessler

Wszystko zaczęło się od ostrej krytyki hitowej produkcji TVN w jednym z wywiadów pod koniec 2012 roku. Robert Makłowicz skierował pod adresem Magdy Gessler i „Kuchennych rewolucji” zarzut, że program nie ma zbyt wiele wspólnego z kulinariami, a bazuje przede wszystkim na graniu na ludzkich emocjach!

Przecież tam chodzi o to, że pan Józek się upił, nie przyszedł do pracy, ktoś rzucił mięsem, ktoś inny wsypuje do garnków proszki sponsora. Tak naprawdę o nic innego tu nie chodzi. Te propozycje, które są, realizuje się z pieniędzy sponsorów. Więcej w nich reklam produktu niż rzetelnej rozmowy o kuchni”, grzmiał na antenie TOK FM kucharz.

Polecamy też: Egoizm, chamstwo, przekleństwa. Najgorsze "Kuchenne rewolucje" w historii programu. Magda Gessler była bezradna

Magda Gessler o Robercie Makłowiczu i „Kuchennych rewolucjach”

Magda Gessler broniła się podkreślając, że „Kuchenne rewolucje” to program, w którym na pierwszym miejscu są ludzkie emocje i poruszające historie dotyczących bohaterów, którzy biorą w tej produkcji udział.

„Kuchenne rewolucje to zawsze jakaś historia, z której coś wynika. Ja traktuję program niezwykle poważnie. 6 sezonów, akceptacja widzów i wiele udanych rewolucji świadczą o tym, że program ma sens. A sponsorzy? Dziwię się, że to powiedział. Aby realizować programy, potrzebne są pieniądze sponsorów. Tak przecież działa telewizja”, wyjaśniła gwiazda w tygodniku „Na żywo” na początku 2013 r.

Polecamy też: Z wizytą w domu u Magdy Gessler. Czy można żyć bardziej kolorowo?! Film z sesji okładkowej do VIVY!

Konflikt Magdy Gessler i Roberta Makłowicza

Po tej ostrej wymianie zdań wiele zaczęło się mówić o tym, że kucharz i restauratorka nie będą chcieli wchodzić sobie w drogę. Tym większą sensację wywołała informacja, że... Robert Makłowicz przejdzie to TVN i będzie tam prowadził program „Makłowicz w drodze”! Czy drżał przed spotkaniem Magdy Gessler na korytarzach w siedzibie stacji?

Dużo się o tym mówi? Równie dużo można mówić o tym, że Ziemia jest płaska. Nie mam z Magdą żadnego konfliktu, znamy się i lubimy od wielu lat. To są wyssane z palca plotki”, uciął w rozmowie z portalem Plejada.pl.

Wiele wskazuje zatem na to, że po konflikcie prowadzącej „Kuchenne rewolucji” i Roberta Makłowicza nie ma już śladu, zaś Magda Gessler i kucharz czują się świetnie w swoim towarzystwie, czego dowodem mają być zdjęcia z jesiennej ramówki TVN, które od środy 2 sierpnia są szeroko komentowane w mediach.

Magda Gessler i Robert Makłowicz na ramówce TVN
Fot. East News

Polecamy też: „Nie powinnam się urodzić”. Magda Gessler i jej ojciec Mirosław Ikonowicz w pamiętnym wywiadzie

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Narodziny gwiazdy, czyli Julia Wieniawa o trudnych wyborach i drodze do sukcesu. Plus Wielki Horoskop na 2019 rok!