Kim Cattrall weszła w otwarty konflikt z Sarah Jessica Parker! Co jej powiedziała?

Seks w wielkim mieście, prezerwatywy, Samantha Jones, prezerwatywy inspirowane seksem w wielkim mieście
Fot. East News

Choć fanom „Seksu w wielkim mieście” po zakończeniu emisji kultowego serialu udało się wywalczyć kontynuację w postaci dwóch dodatkowych filmów, wszystko wskazuje na to, że trzecia część jest już niemożliwa. Od pewnego czasu wiadomo, że dwie z głównych aktorek produkcji za sobą nie przepadają, lecz dopiero teraz Kim Cattrall weszła w otwarty konflikt z Sarah Jessica Parker. O co poszło?

Polecamy też: Nie mogła mieć dziecka, koleżanki z planu jej nienawidziły, a serial zniszczył jej życie. Kim Cattrall ujawnia kulisy powstawania „Seksu w Wielkim mieście”!

POLECAMY: Warnke i Stramowski, Kwaśniewska i Badach, państwo Majdanowie... Oto najpiękniejsze polskie pary! EKSKLUZYWNE VIDEO!

Źródło: Marcin Ziółko

Kłótnia Kim Cattrall i Sarah Jessica Parker 

Kilka dni temu media obiegła smutna wiadomość o śmierci młodszego brata Kim Cattrall. Chrisa znaleziono martwego zaledwie kilka dni po tym, jak najbliżsi zgłosili jego zaginięcie. Wtedy aktorka opublikowała oświadczenie: „Z wielkim smutkiem, ja i moja rodzina, ogłaszamy niespodziewaną śmierć naszego syna i brata, Chrisa Cattralla. W tym momencie prosimy wszystkich o uszanowanie prywatności. Dziękujemy wszystkim w mediach społecznościowych za miłość i wsparcie w tym trudnym dla nas czasie”. 

Polecamy też: Tajemnicza śmierć w rodzinie gwiazdy „Seksu w wielkim mieście”. Nie żyje brat Kim Cattrall

Na tę wieść Sarah Jessica Parker zaczęła opowiadać w mediach o tym, jak bardzo jest jej przykro. Wówczas odtwórczyni roli Samanthy Jones na swoim Instagramie napisała: „Nie potrzebuję twojej miłości ani wsparcia w tym tragicznym czasie @sarahjessicaparker. Moja mama zapytała mnie dziś: <<Kiedy ta hipokrytka, Sarah Jessica Parker, zostawi cię w spokoju?">> Twoje ciągłe wyciąganie boleśnie przypomina, jak okrutna byłaś wtedy i jesteś dziś. Pozwól, że wyjaśnię to bardzo wyraźnie (jeśli do tej pory tego nie zrobiłam): Nie jesteś moją rodziną. Nie jesteś moją przyjaciółką. Dlatego chcę ci powiedzieć po raz ostatni: Przestań wykorzystywać naszą tragedię w kreowaniu swego wizerunku <<miłej osoby>>”. 

Myślisz, że to możliwe żeby aktorki się pogodziły?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Polecamy

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE