Viva.pl

O TYM SIĘ MÓWI

Kinga Rusin po raz kolejny udowadnia, że ma do siebie dystans! Ale nie zawsze tak było...

Olga Figaszewska 13 sierpnia 2017
Kinga Rusin, Viva! 2015 MT
Fot. Zuza Krajewska

Poczucie humoru i dystans do siebie to wśród gwiazd show-biznesu rzadkość. I choć pewnie nie spodziewalibyście się tego akurat po niej,  Kinga Rusin potrafi śmiać się z siebie. Dowód? Przeczytajcie do kogo się porównała, mówiąc o swoim zawodowym stażu!

Polecamy też: Jak ona to robi?! Kinga Rusin z wiekiem wygląda coraz lepiej!

Kinga Rusin w telewizji

Wkrótce stacja TVN będzie świętowała swoje dwudziestolecie. Z tej okazji szykowana jest uroczysta gala, którą poprowadzi właśnie Kinga Rusin. Podobno dyrektor Edward Miszczak stanął przed trudnym wyborem i długo nie mógł podjąć decyzji, której gwieździe powierzyć funkcję gospodyni. „Wśród nich były Kinga Rusin, Agnieszka Woźniak-Starak oraz Małgorzata Rozenek. Jednak dla wielu było oczywiste, kto jest jego prawdziwą ulubienicą i pracę dostała Kinga”, zdradził informator „Faktu”. By rozwiać wszelkie wątpliwości, o komentarz poproszono samą Kingę Rusin. Dziennikarka nie kryła radości  z otrzymanego wyróżnienia, a przy okazji w zabawny sposób skomentowała swój staż w mediach:

„Faktycznie, zadzwonił do mnie mój producent i mówi: Kinga, musisz poprowadzić dwudziestolecie TVN-u! Odpowiadam mu: Ja?! Ale bardzo się ucieszyłam. Wiem już, jaki był klucz tego wyboru. Ja tu po prostu najdłużej pracuję! Jestem dinozaurem i dlatego mnie wybrali, śmiała się Rusin.

Karierę w telewizji Kinga rozpoczęła, gdy miała 22 lata. Dziś jest jedną z największych gwiazd TVN-u – stacji z którą związana jest od samego początku, gdy w 1997 roku została prowadzącą magazynu „Wizjer TVN”. Dlatego chyba nikogo nie powinno dziwić, że to właśnie ona poprowadzi uroczystą galę.

Zobacz też: Kinga Rusin razem z córką odpoczywa w Portugalii. Fanów zaintrygowało jedno zdjęcie. Dlaczego?

On ma do siebie dystans!

To nie pierwszy raz, kiedy Kinga Rusin udowadnia, że ma do siebie dystans i w pełni akceptuje siebie taką, jaka jest. Nie boi się mówić o swoim wieku (ma 46 lat), a siwe pasma włosów, z których media zrobiły ostatnio sensację, są dla niej naturalnym znakiem upływu czasu. Gwiazda regularnie umieszcza na swoim Instagramie zdjęcia bez makijażu. Jest świadoma swoje kobiecości i dojrzałości, co zauważają także jej fani.

„Mam dystans do siebie, a zwłaszcza staram się go zachowywać w pracy”, mówiła już dwa lata temu w rozmowie z „Faktem”. Ale nie zawsze tak było. Na początku kariery Kinga wszystko traktowała śmiertelnie poważnie, a ambicja nie pozwalała jej popełniać błędów. Z wiekiem nabrała jednak doświadczenia i pewności siebie.

Dziś wyznaje zasadę, że w życiu najważniejszy jest właściwy dystans do wszystkiego. „Brzmi banalnie, ale to podstawa każdej filozofii. Naprawdę, im jestem starsza, tym bardziej do takiego wniosku dochodzę”, tłumaczyła w jednym z wywiadów.

Podpisujemy się pod jej słowami! Bo Kinga Rusin jest nie tylko „dinozaurem”, ale też jedną z najpopularniejszych, najbardziej cenionych i wpływowych kobiet polskiego show-biznesu.

 

Nie ma ludzi idealnych. No może poza Gisele Bundchen...😉#podróżezpatandrub💚 #kosmetykinaturalne #kosmetykikingi #patandrub www.patandrub.eu

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Zobacz też: Najbardziej spektakularna metamorfoza show-biznesu? Tak na przestrzeni lat zmieniała się Kinga Rusin

Wideo

4 różne kobiety, miasta, osobowości...

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Zobacz wyjątkową sesję, w której po raz pierwszy wystąpiły razem „królowe sieci”!