O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Górniak i jej nowy chłopak już nie ukrywają swojej miłości!

Zobacz ich pierwsze wspólne zdjęcie

Konrad Szczęsny 9 lipca 2018 13:31

Jest o 12 lat młodszy, urzekł ją swoją czułością i to dla niego rozważa przeprowadzenie się na stałe do Polski – 46-letnia Edyta Górniak i kierowca rajdowy Mateusz Zalewski wprost nie mogą bez siebie żyć! Choć spotykają się zaledwie od kilku tygodni, ich znajomi zapewniają, że artystka straciła dla nowego ukochanego głowę. Ich pierwsze wspólne zdjęcie jest na to najlepszym dowodem!

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski na wspólnym zdjęciu

O tym, że diwa znalazła szczęście u boku 34-letniego Mateusza Zalewskiego, właściciela jednego z hoteli w Łodzi oraz kierowcy rajdowego, poinformował w weekend dziennik Fakt. Wiele wskazuje na to, że informacje te są jak najbardziej prawdziwe. Dowodem jest między innymi zdjęcie (numer 5 w galerii), które mężczyzna zamieścił na swoim InstaStories. Widać na nim, jak czule obejmuje diwę w trakcie kolacji z przyjaciółmi. Oboje wydają się zrelaksowani, uśmiechnięci i widać, że nowy związek im służy.

Uważasz, że relacja przetrwa próbę czasu i Edyta Górniak odnajdzie u boku Mateusza Zalewskiego szczęście? Podobno jedyny syn gwiazdy, Allan, świetnie dogaduje się z nowym wybrankiem mamy!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!