Viva.pl

1/5
Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch, VIVA!
Copyright @Karol Grygoruk/Shootme
1/5

Ten weekend należy do nich! Wczoraj Kamil Stoch spektakularnie zwyciężył w Turnieju Czterech Skoczni, a dziś z języków nie schodzi też nazwisko jego żony. Ewa Bilan-Stoch skradła wczoraj serca widzów i Internautów. Kim jest i czym się zajmuje?

Zobacz też: Anna Lewandowska w ogniu krytyki! Dlaczego internauci i media nie zostawiają na żonie Roberta Lewandowskiego suchej nitki po Balu Mistrzów Sportu?

oraz: Słowa Ewy Bilan-Stoch o Annie Lewandowskiej wywołały burzę! To początek konfliktu żon sportowców?

Dopełniają swoich partnerów i razem pracują na wspólny sukces! Kim są Narciarskie WAGs?

Kim jest Ewa Bilan-Stoch?

Żona Kamila Stocha odebrała wczoraj w jego imieniu statuetkę Sportowca Roku i zachwyciła publiczność swoją skromnością i urodą. Uwagę zwracała jej kreacja inspirowana góralskimi motywami ludowymi. Fani wiedzą jednak, że jest ogromnym wsparciem dla męża i ma wpływ na jego sukcesy. Sam skoczek wiele razy dziękował jej za to, nie inaczej było wczoraj. „Dziękuję z całego serca za wsparcie, jakie dostaję od wszystkich kibiców, od swojej rodziny, od mojej pięknej żony, która błyszczy przed państwem i jest moją najlepszą wizytówką”, powiedział do kamer.

Para poznała się w 2006 roku i cztery lata później została małżeństwem. To dużo zmieniło w życiu Kamila Stocha. W wywiadzie dla „Party” powiedział kiedyś: „Bardzo dużo dało mi małżeństwo, bo mogłem popatrzeć na pewne rzeczy z innej perspektywy. Nabrałem trochę dystansu i od tego wszystko się zaczęło. Zacząłem bawić się skokami. I nawet jeśli coś nie wyjdzie, zawsze mam do kogo wracać. Wiem, że ten ktoś będzie mnie kochał niezależnie od tego, czy wygram zawody, czy zajmę ostatnie miejsce”. Z taką samą miłością mówi o nim żona: „Mimo że Kamil dużo czasu spędza poza domem, jest bardzo zaangażowany w małżeństwo. Codziennie długo rozmawiamy. Jestem szczęściarą, bo on nie tylko sprawdza się świetnie w roli męża, ale jest też moim najlepszym przyjacielem”, mówiła o nim Ewa Bilan-Stoch.

Ewa Bilan trenowała judo i ukończyła tę samą szkołę co mąż, Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem. Później skończyła także studia pedagogiczne. Pracuje jako fotograf, ma też własną agencję marketingową oraz jest menadżerką męża. Poza tym razem z nim założyła klub „KS Eve-nement Zakopane” dla młodych skoczków narciarskich. Kocha też muzykę i podróże.

Niebawem spróbować swoich sił prze relacjonowaniu igrzysk olimpijskich w Pjongczangu. Zobaczcie w galerii wyjątkowe zdjęcia pary z naszej sesji zdjęciowej!

Zobacz także: Anna Lewandowska czy żona Kamila Stocha? Która gwiazda wyglądała Twoim zdaniem najlepiej na Balu Mistrzów Sportu?

Wideo

4 różne kobiety, miasta, osobowości...

Polecamy

Top