Jak oni się kochają! Katarzyna Zielińska czule o mężu w czwartą rocznicę ślubu

Katarzyna Zielińska z mężem
Fot. Instagram @katarzynazielinska

 

Katarzyna Zielińska nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym, nie dzieli się też z fanami zdjęciami swojej rodziny. Tym razem zrobiła jednak wyjątek!

 

POLECAMY: To był prawdziwy „baby boom” w show-biznesie! Zobacz, które dzieci gwiazd przyszły na świat w 2017 roku! EKSKLUZYWNE VIDEO!

Źródło: Dawid Ziemba

Zdjęcie ślubne Katarzyny Zielińskiej

Z okazji czwartej rocznicy ślubu aktorka pokazała romantyczne ślubne zdjęcie z mężem, Wojciechem Domańskim. Dodała do niego wzruszający podpis, w którym pochwaliła się, jak szczęśliwa jest w małżeństwie:

 

„Dziś w moim życiu wyjątkowy dzień. Nasza rocznica. Nieważne która. Ważne, że RAZEM. Jak wiecie, nie mam w zwyczaju pokazywać tutaj Rodziny, ale dziś robię wyjątek, gdyż u mego boku od paru lat jest człowiek, z którym jestem szczęśliwa. I choć czasem wkurza mnie do imentu, krzyczę wtedy jak prawdziwa sądecka góralica, to przyznaję, że jest to gość, przy którym czuję się najpiękniejszą, najwspanialszą Zieliną. Który mnie wspiera, z którym dzielę każdy mój dzień, każdą moją chwilę. I z którym mam wspaniałą RODZINĘ”.

W komentarzach fani złożyli aktorce wiele szczerych życzeń.

Katarzyna Zielińska z mężem
Fot. Instagram @katarzynazielinska

Katarzyna Zielińska i jej mąż są już rodzicami dwuletniego synka Henryka. Niedawno pojawiły się doniesienia, że aktorka jest w drugiej ciąży. Cieszymy się i gratulujemy!

 

Katarzyna Zielińska
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Katarzyna Zielińska w udawanej sesji ślubnej dla VIVY! w 2012 roku

 

Zobacz także: Ten rok to w polskim show-biznesie prawdziwy baby boom. Które gwiazdy spodziewają się dziecka?

Czy obchodzisz rocznicę ślubu?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE