O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Skrzynecka w poruszających słowach o utraconych ciążach

Jej historia wzruszyła tysiące Polek

Konrad Szczęsny 14 sierpnia 2018 17:56

Choć dziś jest szczęśliwą mamą siedmioletniej Alikii Ilii, spełnienie marzenia o macierzyństwie okupiła licznymi poronieniami. Katarzyna Skrzynecka w najnowszym wywiadzie podkreśliła jednak, że dzięki temu, że zdecydowała się opowiedzieć o tym publicznie, pomogła wielu kobietom, od których otrzymuje poruszające listy.

Katarzyna Skrzynecka o utraconych ciążach

Wokalistka i aktorka, która od 9 lat jest szczęśliwą żoną Marcina Łopuckiego, nigdy nie ukrywała, że jej starania o to, by zostać matką, były bardzo długie, pełne chwil rozpaczy oraz zwątpienia.

„Zawsze podkreślałam w wywiadach, że nie poddawałam się przez wiele lat i jak urodziłam córkę, byłam najszczęśliwszą kobietą na świecie. Mam bardzo dużo pięknych listów, które dostałam od różnych pań po urodzeniu mojej córeczki. Pisały mi, że też przeszły to samo i straciły ciążę. Przyznawały, że już nigdy nie chcą tej traumy przechodzić i podejmować kolejnych prób, bo to się na pewno nie uda”, zwierzyła się Katarzyna Skrzynecka w rozmowie z Faktem.

Katarzyna Skrzynecka o wspieraniu innych kobiet

Gwiazda dodała jednak, że zawsze stara się podnosić kobiety na duchu, aby nie porzuciły marzenia o posiadaniu dziecka.

„Dostawałam odzew, że dzięki temu, że ja miałam takie podejście do tego tematu, one odzyskały nadzieję i się ostatecznie nie poddały. Zawsze tłumaczyłam, że dopóki medycyna im nie powie, że z jakiegoś powodu nie mogą zostać mamami i wiek na to pozwala, trzeba próbować”, podkreśliła aktorka.

W galerii przypominamy sesję Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego z córeczką Alikią Ilią z czerwca 2012 roku, pół roku po tym, gdy aktorka urodziła upragnione dziecko  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magda Gessler z synem Tadeuszem po raz pierwszy tak szczerze o swojej relacji!