Viva.pl

O TYM SIĘ MÓWI

„Stara się do wszystkiego dojść sam’’. Maciej Dowbor nie chce pracować ze swoją mamą?

Damian Duda 2 lutego 2018
Maciej Dowbor, Katarzyna Dowbor, VIVA!, main topic
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO, Iza Grzybowska

Katarzyna Dowbor i Maciej Dowbor wystąpią razem w programie? Nie jest tajemnicą, że oboje dostali propozycje wzięcia udziału w kulinarnym show „Top Chef. Gwiazdy od kuchni’’. Niestety, jak donoszą media, syn Katarzyny Dowbor nie zdecydował się na wspólny udział w programie ze swoją mamą. Dlaczego?

Zobacz też: Na co dzień odnawia domy innych, a jak wyglądają jej cztery kąty? Zobaczcie, jak mieszka Katarzyna Dowbor! EKSKLUZYWNE VIDEO

Katarzyna Dowbor i Maciej Dowbor w show Polsatu?

Klan Dowborów w show-biznesie jest jednym z najprężniej działających. Zarówno Katarzyna Dowbor, jak i jej syn, Maciej, są obecnie związani z Polsatem. A programy, które prowadzą, biją rekordy popularności. Mowa przede wszystkim o show, które odmieniło życie setek osób w całej Polsce, czyli „Nasz nowy dom’’. To dzięki niemu Katarzyna Dowbor powróciła na szczyt popularności. „Przymierzono do tego programu kilkanaście osób, a ja byłam najstarsza. Ale zdecydowano się na mnie, bo miało tu znaczenie moje doświadczenie życiowe’’, wyznała gwiazda w rozmowie z Krystyną Pytlakowską dla magazynu VIVA!.

Katarzyna Dowbor i Maciej Dowbor dostali propozycję udziału w show „Top Chef. Gwiazdy od kuchni’’. Nikt nie miał wątpliwości, bez problemu poradzą sobie w kulinarnym show. Niestety, prezenter nie zdecydował się na wspólny udział w programie ze swoją mamą. Powód? Do wszystkiego chce dojść sam. 

„Szefostwo zaproponowało pani Katarzynie i Maćkowi, by wzięli udział, jako gwiazdy, w nowej edycji programu »Top Chef«. Ona była chętna, jednak Maciek stanowczo się sprzeciwił. Szkoda, bo to byłoby ciekawe dla widzów... Maciek nie chce, by ludzie wciąż go z nią kojarzyli i uważali, że całą karierę właśnie jej zawdzięcza. Stara się do wszystkiego dojść sam’’, twierdzi informator „Rewii’’.

Uważacie, że udział prezentera w programie „Top Chef. Gwiazdy od kuchni’’ zaszkodziłby jego karierze?

Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018
Fot. Iza Grzybowska

Zobacz też: Katarzyna Dowbor o programie „Nasz nowy dom’’: „To marzenie każdego dziennikarza’’! EKSKLUZYWNE VIDEO

Wideo

Jaki jest sekret stylu Brigitte Macron?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Takiego wywiadu jeszcze nie było! Dorota „Doda” Rabczewska po raz pierwszy rozlicza się z przeszłością.