O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Niezgoda zawstydziła wścibskich fotografów gorącym zdjęciem w bikini!

„Nie boję się odważnych ujęć”, deklaruje

Konrad Szczęsny 21 sierpnia 2018 08:56
Katarzyna Niezgoda, Viva! 12/2018
Fot. Iza Grzybowska

Jest dojrzała, odniosła spektakularny sukces i... wciąż inspiruje setki kobiet w całej Polsce! Katarzyna Niezgoda nie ukrywała w niedawnym wywiadzie dla VIVY!, że w ostatnim czasie zmieniła swoje życie. Efektem tego jest metamorfoza jej wyglądu: widać, że bizneswoman straciła zbędne kilogramy i nie ukrywa, że dzięki temu poczuła się znacznie lepiej. Dowodem na to jest jej seksowne zdjęcie w bikini, które zamieściła na Instagramie.

Katarzyna Niezgoda w bikini na Instagramie: metamorfoza

Katarzyna Niezgoda, przebywająca na wakacjach w Bułgarii, publikując tak odważną fotografię w sieci walczy z paparazzi, którzy postanowili wykonać zdjęcia, które w jej opinii godzą w jej wizerunek.

„Pozdrawiam z urlopu 🤗 Zdjęcia z plaży robione od lat, wielokrotnie w najbardziej niekorzystnych ujęciach i upubliczniane bez mojej zgody!!! Są przekroczeniem granicy dobrego smaku i prywatności”, grzmi bizneswoman.

Dodaje także, że nie ma większych problemów przed pokazywaniem ciała, nawet jeśli widok nie wszystkim przypadnie do gustu.

„Nie boję się odważnych ujęć ale proszę o uszanowanie mojego wolnego czasu 🤗 oczywiście serdecznie pozdrawiam paparazzi którzy jak zawsze skutecznie mnie znajdą 📸😉 #pięściąwszklanysufit #paparazzi#przelomwodzywianiu #katarzynaniezgoda”, podpisała fotografię była partnerka Tomasza Kammela.

Internauci o zdjęciu Katarzyny Niezgody w bikini

Internauci docenili odwagę Katarzyny Niezgody i pod fotografią nie szczędzą jej ciepłych słów.

„Kasia brawo! Dużo spokoju podczas urlopu!”, napisała jedna z fanek. „Pięknie wyglądasz, Kasiu❤️”, dodała inna. „No i extra ! Pięknie Pani wygląda. Najważniejsze, to kochać siebie i być dla siebie dobrym”, przekonuje trzecia. „Pani Kasiu jak zawsze przepięknie i z klasą ❤❤❤😍😍”, napisała rozentuzjazmowana fanka.

I trudno się z nimi nie zgodzić!  

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Pierwszy wywiad Agnieszki Radwańskiej po zakończeniu kariery! Andrzej Piaseczny szczerze o… seksie!