O TYM SIĘ MÓWI

To już koniec. Kamil Durczok i jego 22-letnia partnerka rozstali się!

Dziennikarz wyprowadził się z ich wspólnego mieszkania…

Konrad Szczęsny 5 lipca 2018 17:58

Bolesne rozstanie, wyprowadzka ze wspólnego mieszkania i powrót pod skrzydła matki - tak zakończył się ponad roczny związek 49-letniego Kamila Durczoka i 27-letniej Julii Oleś. Dla dziennikarza jest to tym bardziej bolesne, że – jak podkreślali znajomi – zapałał do młodszej partnerki silnym uczuciem i miał wobec niej poważne plany. Niestety, relacja ta przeszła do historii i nic nie wskazuje na to, by ten stan rzeczy uległ w najbliższym czasie zmianie.

Kamil Durczok o rozstaniu z Julią Oleś

Falę spekulacji wywołało czarno-białe zdjęcie na Instagramie Kamila Durczoka, na którym pozuje ze smutną miną.

„Znam kogoś, kto wrzuca tutaj fotograficzne dowody swojego znakomitego samopoczucia I jeszcze lepszej samooceny. Nie wierzcie kłamcom. Oto prawdziwy obraz tego co czuję, kiedy przekonuję się, jak bardzo byłem naiwny”, podpisał je dziennikarz i tym samym wywołał nie lada sensację.

Tym bardziej, że po jakimś czasie je usunął. Czujni internauci zauważyli także, że z profilu jego oraz Julii Oleś zniknęły ich wspólne fotografie. Co prawda krótko potem zamieścili w sieci fotografię, na której uśmiechali się promiennie jak gdyby nigdy nic, jednak nikt nie miał wątpliwości, że to jedynie próba uciszenia plotek.

„Z dedykacją dla półgłówków widzących świat czarno-biało”, podpisał je. Jednak i to zdjęcie po jakimś czasie zniknęło z profilu dziennikarza.

Kamil Durczok wyprowadził się do... mamy?

Więcej światła na kulisy rozstania rzucają znajomi pary.

„To było do przewidzenia. I tak długo ze sobą wytrzymali”, potwierdził jeden z nich w rozmowie z Na żywo.

Inny z kolei ujawnił, że Kamil Durczok po tym, jak wyprowadził się z zajmowanego z Julią Oleś mieszkania, postanowił wrócić do rodzinnego domu i zamieszkać z... mamą. Co prawda dziennikarz ma sporych rozmiarów dom w Szczyrku, jednak trudno wyobrazić sobie, by dojeżdżał z niego codziennie do pracy do Katowic.

Idealnym rozwiązaniem w tej sytuacji wydało się Kamilowi Durczokowi zamieszkanie z panią Haliną, której dom mieści się w spokojnej oraz prestiżowej dzielnicy miasta, Kostuchnie.

„Kiedy w drzwiach stanął jej syn, przyjęła go z otwartymi ramionami. Zwłaszcza że i ona czuła, iż związek z Julią może się dla Kamila źle skończyć”, twierdzi znajomy dziennikarza.

Julia Oleś natomiast, która ma na koncie dwa rozwody, w ostatnim czasie podziękowała w mediach społecznościowych znajomym i przyjaciołom za wsparcie.

„To był dla mnie trudny czas, jestem na zakręcie”, zadeklarowała.

Mówi się, że była dziewczyna Kamila Durczoka zaczęła już poszukiwania nowej pracy (dziennikarz pracował z nią w jednej redakcji, uczynił ją nawet zastępczynią w portalu internetowym, który prowadzi) i póki co zaangażowała się w promowanie marki modowej swojej koleżanki. 

O pojednaniu w tym przypadku nie może być mowy...  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdami nowego numeru są: Paulina Krupińska, Kamila Szczawińska i Karolina Malinowska. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!