O NICH JEST GŁOŚNO!

„Nie mam kochanka, a na terapii byliśmy tylko raz”. Justyna Żyła odpowiada mężowi!

Żyłowie wciąż obrzucają się błotem w mediach...

Gabriela Czernecka 30 lipca 2018 16:29

Konflikt Justyny i Piotra Żyłów, który toczy się na łamach mediów, wciąż trwa. W rozmowie z Twoim Imperium Justyna Żyła znów zabrała głos na temat romansu swojego męża i rozpadu rodziny. Co powiedziała?

Justyna Żyła ma kochanka? 

Małżeństwo Żyłów chyli się ku upadkowi... Para szczegółami ze swojego prywatnego życia dzieli się w sieci od kilku miesięcy. Głośnym echem odbiła się głównie okładka Justyny Żyły w Playboyu, gdzie małżonka skoczka szczegółowo opisała to, jak obecnie wygląda jej związek. Do tej pory to Justyna była bardziej aktywna medialnie. Próbowała przekonać męża do powrotu, przyznała w social mediach, że ją zdradził, a przed emisją reportażu w TVN oskarżyła Piotra o znęcanie się nad nią. 

Piotr Żyła tydzień temu po raz pierwszy tak szczegółowo odniósł się do konfliktu z żoną. Zaprzeczył słowom małżonki twierdząc że o to ona go zdradziła i spakowała mu manatki. „Justyna poinformowała mnie, że ma innego partnera. Ona teraz chce znowu wrócić do mnie, a ja już nie chcę. Podjąłem decyzję o rozwodzie.” Sportowiec twierdzi, że dla dobra dwójki dzieci próbował ratować swoje małżeństwo, ale dwukrotna terapia nie przyniosła efektów. „Podjąłem decyzję o rozwodzie. Trzeba funkcjonować od nowa”, powiedział stanowczo.

Innego zdania wciąż jest żona skoczka, Justyna Żyła, która podtrzymuje swoją wersję. „Nie mam kochanka, a na terapii byliśmy tylko raz. Mąż zrezygnował, gdy psycholog zaproponowała nam podpisanie kontraktu małżeńskiego. Namawiałam go na drugą terapię, ale się nie zgodził. Dziećmi nadal się nie interesuje”, podsumowuje dla Twojego Imperium.

Para wciąż tkwi w konflikcie, który co wszystko na to wskazuje, zakończy się w sądzie... 

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!