O TYM SIĘ MÓWI

Czarne chmury nad Justinem Bieberem i Seleną Gomez. Wszystko przez byłą dziewczynę gwiazdora! Para uczęszcza na terapię, by ratować swój związek

Konrad Szczęsny 28 grudnia 2017 18:00
Selena Gomez po raz pierwszy o związku z Justinem Bieberem! Dlaczego do siebie wrócili?
Fot. East News

Miał być ślub i dziecko, jest międzynarodowa sensacja. Choć Justin Bieber i Selena Gomez przyzwyczaili media do kłótni, rozstań i kontrowersji, mało kto spodziewał się, że po podjęciu decyzji o daniu sobie kolejnej szansy nad ich relacją tak szybko zbiorą się czarne chmury. Wieści zza oceanu są naprawdę niepokojące. Podobno gwiazdy pop uczęszczają na... terapię dla par! Wszystko przez jedną z byłych dziewczyn Kanadyjczyka.

Zobacz też: Skandale, seksafery, alkohol i zdrady. Związek Seleny Gomez i Justina Biebera to ciągłe rozstania i powroty. Dlaczego znów zdecydowali się być razem?

oraz: Selena Gomez jest w ciąży z Justinem Bieberem?! Sensacyjne doniesienia zagranicznych mediów!

Justin Bieber i Selena Gomez chodzą na terapię dla par

Okazuje się, że intencje Justina Biebera były początkowo dobre: jego mentor (którego część mediów posądza o zapędy sekciarskie), pastor Carl Lentz, zalecił swojemu podopiecznemu, by ten rozpoczął nowy rozdział w życiu, zamykając stare sprawy, w tym związek z modelką Hailey Baldwin. Młody Kanadyjczyk bez wahania zastosował się do rad duchownego i przypłacił to... karczemną awanturą z ukochaną.

Justin powiedział Selenie o tym, że odezwał się do Hailey, bo chciał być z nią fair. Liczył, że ona doceni jego szczerość i ucieszy się, że potrafi zachować się dojrzale. Niestety, reakcja Seleny była odwrotna od zamierzonej i straszliwie się przez to pokłócili”, zdradził poruszony znajomy pary w rozmowie z serwisem TMZ.

Zobacz też: Mama Justina Biebera komentuje jego związek z Seleną Gomez. Szykuje się ślub roku! Poznajcie szczegóły!

Mówi się, że piosenkarka zareagowała tak nerwowo z powodu licznych zdrad Justina Biebera, których dopuścił się w przeszłości. Okazało się, że awantura była na tyle karczemna, że zakochani podjęli decyzję o... skorzystaniu z terapii dla par, by ratować związek! Co ciekawe, prowadzi ją nie kto inny, a właśnie pastor Lentz. Według doniesień różnych portali i magazynów, taki krok okazał się zbawienny dla łączącego ich uczucia. Od dwóch tygodni skutecznie pracują nad tym, by ponownie sobie zaufać i efekty są zdumiewające!

Każde z nich znajduje się teraz w innym momencie życia, dlatego bardzo potrzebują kogoś, kto wskaże im wspólny kierunek. Wiedzą, że w przeszłości mieli sporo problemów i nie chcą powtarzać tych samych błędów”, podkreślił życzliwy znajomy pary w rozmowie z dziennikarzami magazynu „People”.

Ta wersja wydaje się o tyle przekonująca, że – według różnych informacji – temat terapii był tym, co poróżniło niedawno Selenę Gomez z jej mamą, Mandy Teefey

Zobacz też: Mama Seleny Gomez trafiła do szpitala przez... Justina Biebera! Relacja wokalistki i jej rodzicielki jest napięta jak nigdy

Modna stylizacja Seleny Gonez z przycietymi dżinsami i żółtym płaszczem
Fot. ons.pl

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdą nowego numeru jest Weronika Rosati. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!