Julia Pietrucha jest w ciąży! Chłopiec czy dziewczynka?

Julia Pietrucha, VIVA! maj 2016
Fot. ROBERT L. BAKA/ROBERTBAKA.COM

 

Julia Pietrucha niebawem zostanie mamą! Artystka, o której burzliwym rozstaniu z pierwszym mężem, Iwanem Dowem, pisały wszystkie media, najgorsze ma już za sobą. Gwiazda podzieliła się ze swoimi fanami tą radosną informacją.

 

Zobacz też: „Gdy go zobaczyłam, oblałam się rumieńcem. To mi zostało do dzisiaj”. Jaki jest mąż Julii Pietruchy?

POLECAMY: Warnke i Stramowski, Kwaśniewska i Badach, państwo Majdanowie... Oto najpiękniejsze polskie pary! EKSKLUZYWNE VIDEO!

Źródło: Marcin Ziółko

Julia Pietrucha jest w ciąży

Gwiazda serialu „Blondynka’’ niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Wokalistka opublikowała poruszający wpis na Facebooku, w którym podzieliła się z internautami swoim szczęściem. „Kochani moi! Chciałabym podzielić się z Wami moim szczęściem, bo zależy mi, abyście dowiedzieli się o tym ode mnie. Jak widać na załączonym obrazku, czujemy się wyśmienicie i już nie możemy się doczekać na spotkania z Wami. ps. pożyczyliśmy od przyjaciół trochę zabawek, żeby wczuć się w role’’, czytamy na oficjalnym profilu artystki.

 

Julia Pietrucha dołączyła do wpisu zdjęcie, na którym widać ciążowe krągłości oraz ojca dziecka. Kim jest partner Julii Pietruchy? Gwiazda niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Wiadomo, że ma na imię Mateusz i, jak widać, artystka czuje się przy nim szczęśliwa.

 

Gratulujemy!

 

Julia Pietrucha, Julia Pietrucha z partnerem
Fot. Facebook @juliapietruchafanpage

 

Julia Pietrucha, VIVA! 2013
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

 

Julia Pietrucha, VIVA! 2013
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

 

Znasz twórczość Julii Pietruchy?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Polecamy

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE