Z ŻYCIA GWIAZD

Sekret romansu Agnieszki Kotulanki i Pawła Wawrzeckiego wyszedł na jaw

Ujawniła go Joanna Szczepkowska

Konrad Szczęsny 14 marca 2018 12:00

Tajemnica łączącego ich romansu do dziś elektryzuje media i fanów Klanu. Paweł Wawrzecki i Agnieszka Kotulanka zapałali do siebie płomiennym uczuciem niemal dwie dekady tematu. Po różnych perturbacjach rozstali się w 2005 roku. Mówiło się, że to aktor zdecydował się zakończyć związek z serialową Krystyną Lubicz. Jednak prawdę o tej znajomości po latach ujawniła Joanna Szczepkowska.

Joanna Szczepkowska o romansie Agnieszki Kotulanki i Pawła Wawrzeckiego

Po pogrzebie Agnieszki Kotulanki, który odbył się 27 lutego 2018 roku w Legionowie, Joanna Szczepkowska na swoim profilu na Facebooku opublikowała zagadkowy wpis następującej treści:

„W pewnych smutnych i ostatecznych okolicznościach dotyczących Agnieszki, myślę o moim koledze Pawle. Już zaczynają go dopadać spekulacje plotkarskiej prasy. A przecież to wszystko było inaczej. Całkiem odwrotnie. Całe życie los Pawła nie oszczędza”, stwierdziła wyraźnie poruszona aktorka.

Dziennikarze postanowili skontaktować się z gwiazdą i zapytać ją, co miała na myśli, publikując tak mocne i zagadkowe słowa.

„Nie wdaję się w żadne tematy plotkarskie, ale mogę powiedzieć jedno, że Paweł poświęcił Agnieszce wielką część życia z pełnym oddaniem, a dostał bardzo niewiele”, dodała Joanna Szczepkowska w rozmowie z Super Expressem, nie rozwiewając wątpliwości dziennikarzy.

Jednak bardziej wylewna była osoba z otoczenia pary.

Agnieszka Kotulanka rzuciła Pawła Wawrzeckiego?

Znajomy serialowej Krystyny Lubicz i Pawła Wawrzeckiego wyjawił, że ich relacja pełna była wzlotów i upadków. Ostatecznie to... Agnieszka Kotulanka miała podjąć decyzję o rozstaniu!

„Agnieszka była dla niego okropna, wymagała, a nie dawała nic. Kiedy już Paweł zdecydował się wrócić do Basi, to wtedy Agnieszka zaprosiła go na wakacje. I na tych wakacjach się rozstali. On był Agnieszką udręczony. To jest straszna krzywda dla tego chłopaka, który strasznie dużo poświęcił tej kobiecie”, wyjawił w rozmowie z tabloidem.

To o tyle zaskakujące, że do tej pory mówiło się, iż Paweł Wawrzecki był wielką miłością aktorki Klanu i  zakończenie związku z nim podawano jako główną przyczynę jej popadnięcia w nałóg.

„Ona ma momenty, że jej miłość do Pawła wraca i wtedy stara się znów zdobyć jego względy. W ubiegłym roku Paweł ponownie odrzucił jej zaloty i powiedział przy tym kilka gorzkich słów. To spowodowało jej problemy. Tego dla niej było za dużo”, zdradził znajomy aktorki w Fakcie w 2014 roku.

Jak się jednak okazuje, prawda o ich związku mogła wyglądać zupełnie inaczej. Jednak tego, jak było naprawdę, już nigdy się nie dowiemy...  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Narodziny gwiazdy, czyli Julia Wieniawa o trudnych wyborach i drodze do sukcesu. Plus Wielki Horoskop na 2019 rok!