Viva.pl

1/8
KSIĘŻNA Hanoweru, Jekatierina Małyszewa, Ernest August
Copyright @East News (2)
1/8

Długi welon, karoca i zapierająca dech w piersiach suknia. Takie rzeczy bywają tylko w bajkach? Nie zawsze. W sobotę książę Hanoweru, Ernest August VI poślubił rosyjską piękność. Nie bez przyczyny media z całego świata zachwycają się tą zjawiskową kobietą. Co o niej wiemy?

Ślub jak z bajki

Książę Hanoweru oświadczył się Ekaterinie w sierpniu ubiegłego roku w czasie wakacji na greckiej wyspie. Para poznała się sześć lat temu w Londynie na jednym z bankietów.  Z medialnych doniesień wynika, że ojciec pana młodego, Ernest August V nie popierał jego wyboru. Córka aktorki i bieznesmena nie jest dla jego syna odpowiednią partią? Ernest August Hanowerski jest księciem Hanoweru, Brunszwiku, Wielkiej Brytanii i Irlandii. Ernest jest potomkiem brytyjskiego króla George’a III. Tym samym, formalnie jest jednym z potencjalnych następców brytyjskiego tronu. Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, w imię miłości książę zrzekł się większości majątku - otrzymanych wcześniej własności, w tym kilku rodzinnych zamków. „To nie była dla mnie łatwa decyzja, ponieważ dotyczyła mojego syna. W pierwszej kolejności powinienem myśleć o interesach rodziny, zabezpieczeniu ich dziedzictwa”, mówił w jednym z wywiadów dla niemieckiej prasy, ojciec księcia.

Ślub zorganizowano z  iście królewskich rozmachem. Sakramentalne „tak” para powiedziała sobie w sobotę,  8 lipca w towarzystwie rodziny, przyjaciół i znajomych. Uroczystość odbyła się w kościele ewangelicko-luterańskim pod wezwaniem św. Jerzego i Jakuba w Hanowerze. Para poruszała się do kościoła karocą. Nowożeńców witały tłumy przy towarzystwie fanfar i dzwonów. Na wesele zorganizowane w Zamku Marienburg w Dolnej Saksonii zaproszono 400 osób!

Polecamy też: Lionel Messi i Antonella Roccuzzo wzięli ślub! To była bajeczna uroczystość

Kim jest Ekaterina Małyszewa?

Media zastanawiają się, czy nowa europejska księżna ma szansę dorównać Kate Middleton. Ekaterina Małyszewa ma 30 lat. Urodziła się w Rosji, jednak większą część swojego dzieciństwa spędziła w Czechach. Pobierała nauki w jednej z najbardziej renomowanych uczelni - International School od Prague.  Następnie w wieku 19 lat wyjechała do Wielkiej Brytanii, gdzie w  2013 roku założyła własną markę - EKAT. Na kreacje rosyjskiej projektantki stawiają światowe gwiazdy, takie jak:  Sienna Miler czy Rita Ora. Oprócz dobrze prosperującej firmy, Ekaterina przez pewien czas zajmowała się również produkcją filmów. Na swoim koncie ma nominację do Oscara i Emmy Awards. Rosjanka ma za sobą sportową karierę panczenistki.

Zobacz też: Kate i William, Diana i Karol, Katie i Tom, Chelsea i Marc. Najpiękniejsze śluby świata

W wyszywanej perłami kreacji, diademie i długim welonie projektu Sandry Mansour, Ekaterina wyglądała zjawiskowo. Całość uzupełniała kompozycja z białych kwiatów. Zobaczcie zdjęcia z tej bajkowej uroczystości!

Wideo

4 różne kobiety, miasta, osobowości...

Polecamy

Top