z życia gwiazd

Jednym zdjęciem Małgorzata Rozenek-Majdan rozgrzała fanów do czerwoności! 

Takiej jej jeszcze nie widzieliście!

Monika Katarzyna Krupska 18 lipca 2018 21:27
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! Piękna na lato
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Małgorzata Rozenek-Majdan dobrze wie, co zrobić, aby o niej mówili. Prowadząca Projekt Lady właśnie wyjechała na wakacje i zdjęciami z podróży z chęcią dzieli się w sieci. Tym razem jej najnowsza fotografia wywołała niemałe zamieszanie. Dlaczego? 

Gdzie Małgorzata Rozenek-Majdan spędza wakacje? 

Prezenterka wraz z mężem Radosławem Majdanem, dwójką dzieci i synem jej brata wypoczywa w gorącej Hiszpanii. Urlop zaplanowała dużo wcześniej. Kilka tygodni temu zdradziła Vivie!, że tegoroczne wakacje będą objazdówką samochodem po Europie. 

„Staramy się raz w roku, albo raz na dwa lata wyjechać na taką objazdówkę samochodem po Europie. Bardzo nam się to podoba”, mówiła Vivie! Małgorzata Rozenek-Majdan. Dodała, że jadąc autem na urlop można wziąć ze sobą psy i słowa dotrzymała. Zwierzęta podróżują razem z całą rodziną!

Prowadząca korzystając ze wspaniałej pogody wskoczyła w kostium kąpielowy. Odważny strój pokazał piękne i wysportowane ciało gwiazdy, co bardzo spodobało się fanom. „Piękna figura! Zazdroszczę”, „Mam 32 lata dwoje dzieci, ale w życiu tak zdrowo nie wyglądałam”, „No to teraz nie ma opcji i muszę się zabrać za ćwiczenia. Ciało petarda”, pisali internauci. Negatywnych komentarzy była zdawkowa ilość.

Zobaczcie zdjęcie Małgorzaty. Co myślicie o takim stroju?  

 

☀️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

Oprócz błękitnego nieba😄

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Pierwszy wywiad Agnieszki Radwańskiej po zakończeniu kariery! Andrzej Piaseczny szczerze o… seksie!