O TYM SIĘ MÓWI

TYLKO U NAS! Jarosław Bieniuk planuje ślub z nową partnerką? Znamy odpowiedź

Konrad Szczęsny 7 lipca 2017 15:00
Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017, main topic
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Jarosław Bieniuk w udzielonym VIVIE! wywiadzie w maju tego roku przyznał, że jest z kobietą, dzięki której odzyskał radość życia. To 25-letnia Martyna Gliwińska, absolwentka szkoły baletowej. Media obiegła ostatnio sensacyjna informacja, że partner zmarłej w październiku 2014 r. Ani Przybylskiej stanie na ślubnym kobiercu. – Obecnie Jarek i Martyna spędzają czas na łódce na Mazurach, a jeśli chodzi o rewelacje dotyczące ślubu, to do zaręczyn jeszcze daleka droga – mówi w rozmowie z nami menadżer Jarosława Bieniuka, Marcin Ciącio.

Polecamy też: Jarosław Bieniuk z dziećmi i nową partnerką na wspólnym zdjęciu! Internauci nie kryją zachwytu i zwracają uwagę na...

Jarosław Bieniuk zaręczył się z nową partnerką, Martyną Gliwińską?

Ostatnio media rozpisywały się na temat zaręczyn Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej. Para podjęła podobno decyzję, że zamierza sformalizować swój związek i podjęli już odpowiednie kroki w tym kierunku.

„Podjęli decyzję, że zaręczą się w wakacje. Chcą, by dzieci były obecne przy wręczaniu pierścionka. Gdzie nastąpią zaręczyny? Najprawdopodobniej na Mazurach albo w Hiszpanii, gdzie Bieniuk zamierza zabrać bliskich. Nie zdecydował się pojechać na turecką riwierę, ulubione miejsce wakacji za życia Ani”, podał jeden z tygodników.
 

Do zaręczyn jeszcze daleka droga. Nie wiem nawet, skąd się taka plotka wzięła. Obecnie Jarek i Martyna spędzają wspólnie czas na łódce na Mazurach – zdradził w rozmowie z Krystyną Pytlakowską Marcin Ciącio, menadżer Jarosława Bieniuka.

Polecamy też: TYLKO U NAS Jarosław Bieniuk: „Jest dziewczyna, dzięki której życie znów mnie cieszy’’

Jarosław Bieniuk o nowej partnerce, Martynie Gliwińskiej

Jarosław Bieniuk przyznał, że Martyna Gliwińska jest kobietą, dzięki której znów poczuł radość życia.

- Ludzie chcieliby widzieć w Tobie cały czas zbolałego wdowca, samotnego do końca życia. A jak widzą Twoje zdjęcia, gdy się uśmiechasz, czy odpoczywasz z przyjaciółmi to są kąśliwi…

…no właśnie. Ale przecież życie ma swoje prawa, wiele osób rozumie to, że młody facet – wewnątrz mam ciągle dwadzieścia pięć lat - nie może do śmierci być sam.

- Ja to rozumiem i cieszę się, że potrafisz ułożyć sobie to życie. I że jest ktoś, kto pomoże Ci udźwignąć ciężar samotnego ojcostwa.

To wyjątkowa dziewczyna! Dzięki niej życie znowu mnie cieszy i nie boje się tego powiedzieć. Rozumie mnie, wspiera. No i ma świetne relacje z moimi dziećmi. Lubią się wzajemnie. Nie mógłbym obdarzyć uczuciem kobiety, której by nie akceptowały.

- Ania nie miałaby Ci tego za złe.

Ania wie o tym, że zawsze będzie dla mnie kimś bardzo ważnym i nic tego nigdy nie zmieni.

Zobacz też: TYLKO U NAS Zobacz, skąd wziął się pomysł na sesję Jarosława Bieniuka z dziećmi EKSKLUZYWNE VIDEO

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdą nowego numeru jest Weronika Rosati. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!