Weronika Kostyra 12 października 2017 08:50
1/8
Janet Jackson
Copyright @Getty Images, East News
1/8

Na początku tego roku Janet Jackson zaskoczyła wszystkich informacją, że urodziła swoje pierwsze dziecko i to w wieku 50 lat. Eissa jest synem katarskiego biznesmena Wissama Al Many, trzeciego męża piosenkarki. Po kilku miesiącach gwiazda ogłosiła, że rozwodzi się z młodszym od siebie milionerem. Byli parą zaledwie 5 lat. Po rozstaniu skoncentrowała się na opiece nas synkiem, co znacznie wpłynęło na jej… wygląd.

Janet Jackson zrzuciła 30 kilogramów!

Syn zmotywował świeżo upieczoną mamę do zadbania o siebie. „Chce być pewna, że jest w najlepszej możliwej formie właśnie dla syna. Wie, że jej wcześniejsza waga nie była zdrowa”, pisze „Us Weekly”. Janet twierdzi „macierzyństwo jest jedną z lepszych rzeczy, jaka jej się w życiu przytrafiła”. Ostatnio gwiazda wróciła już do koncertowania i zadziwiła fanów niesamowitą przemianą. W ciągu kilku miesiącu schudła bowiem ponad 30 kilogramów!

Jak to osiągnęła? Janet współpracowała z trenerką personalną Paulette Sybliss i sumiennie stosowała się do diety. Efekty są zdumiewające, na ostatnich zdjęciach z czerwonego dywanu prezentuje się niezwykle smukło w czarnej kreacji. Informator „Us Weekly” pisze, że „Janet jest w życiowej formie. Stosuje ścisły plan treningowy i dietę. Odchudzała się jeszcze w Europie przed trasą koncertową. Nigdy w swoim życiu nie była tak szczupła”.

Trenerka gwiazdy zdradziła, że Janet ubytek wagi zawdzięcza głównie budowaniu mięśni, nie rezygnowała jednak z tradycyjnych ćwiczeń cardio. „Wielu osobom trudno w to uwierzyć. To był specjalny trening siłowy. Nie chciałam, żeby Janet schudła, chciałam, żeby pozbyła się tłuszczu. Chciałam, żeby dobrze wyglądała i była w dobrej formie. Staram się przekonywać kobiety do treningu siłowego. Zazwyczaj nie chcą one być za bardzo umięśnione, ale bez obaw. Kiedy ciało musi używać mięśni, to spala tłuszcz nie tylko w czasie treningu, ale także po nim”. „Hollywood.com” podaje, że Janet była bardzo zmotywowana do treningów, ale miała też przy tym mnóstwo zabawy. Najbardziej lubi trenować 30-45 minut pięć razy w tygodniu, jest więc bardzo aktywna. To pozwala jej zachować nienaganną figurę. Pracuje tak intensywnie, że bardzo często zmieniam jej treningi, żeby robiła dalsze postępy”, wyznała trenerka.

Zobacz także: Janet Jackson zdecydowała się na rozwód z katarskim miliarderem 3 miesiące po urodzeniu dziecka!

Wideo

Jak nosić najmodniejszy kolor lata?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdami numeru są Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!