Natasza Urbańska kończy 40 lat! Zobacz, jak się zmieniała w sesjach VIVY!. EKSKLUZYWNE VIDEO

Źródło: Dawid Ziemba

Natasza Urbańska - piosenkarka, aktorka, wulkan energii, kobieta z milionem pomysłów na siebie. Przede wszystkim żona i mama. Po raz pierwszy pojawiła się na łamach naszego magazynu w 2007 roku w zmysłowej sesji z Januszem Józefowiczem. Od tamtej pory towarzyszyliśmy im we wszystkich przełomowych wydarzeniach!

 

Zobacz też: „Asertywności uczę się przecież u mistrza”. Jak zmieniała się Natasza Urbańska? Wszystkie okładki!


W ostatniej rozmowie dla VIVY! opowiedziała, co daje jej szczęście: „Radość dają mi poranne „łóżkowe wygłupy” z córą i wieczory, kiedy czytamy książkę na dobranoc. Jestem szczęśliwa, kiedy jesteśmy razem.
Wiosną zbieranie kwiatów, latem kąpiele w stawie, jesienią zamiatanie liści, zimą ruska bania i przerębel. Jestem szczęśliwa, kiedy czuję się potrzebna, mam dużo pracy, wychodzę na scenę i kiedy pracuję nad nowym projektem. Rozśmiesza mnie mój mąż. Ma specyficzne poczucie humoru. Potrafi rozbawić mnie do łez”.

 

Polecamy: Marka odzieżowa Nataszy Urbańskiej nie przynosi zysków? „Wzięłam kredyt, naiwnie myśląc, że po roku go spłacę”

 

Jaka jest Natasza Urbańska? Piosenkarka wielokrotnie przyznawała, nie jest typem skłonnym do zwierzeń. „Natasza to introwertyk. Nawet mi jest trudno ją namówić do zwierzeń. Czasem widzę, że coś ją gryzie i wtedy siadam i pomału, słowo po słowie wyciągam z niej przyczynę problemu”, opowiadał Janusz Józefowicz. Marzyła o wielkiej światowej karierze (Natasza pracuje obecnie nad przygotowywaniem swojej drugiej solowej płyty), a z drugiej strony pragnęła mieć dom i szczęśliwą rodzinę. Dziś robi to, co kocha, praca jest szalenie ważną częścią jej życia, ale to rodzina jest najważniejsza. Macierzyństwo bardzo ją zmieniło. Ustawiło inaczej priorytety i teraz swój kalendarz układa głównie z myślą o córeczce.


Z okazji 40-tych urodzin, przypominamy wszystkie sesje Nataszy Urbańskiej dla VIVY!. Zobaczcie, jak się zmieniała!


Polecamy: Czym jest dla nich szczęście? Herbuś, Urbańska, Dereszowska, Pawlikowska, Socha w szczerym wywiadzie

 

Zobacz także: Córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza ma już 9 lat. Czy jest podobna do mamy?

Doceniasz dokonania artystyczne Nataszy Urbańskiej?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE