Viva.pl

1/14
Klara Lewandowska, Anna Lewandowska
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
1/14

Klara za trzy miesiące skończy roczek! Córeczka Ani i Roberta Lewandowskich rośnie jak na drożdżach. To oczko w głowie mamy i taty. Poświęcają jej całą swoją  uwagę. Zdjęcia dziewczynki biją rekordy polubień i komentarzy w social media, a jej stylizacje z miejsca stają się hitem! To teraz przedmiot pożądania młodych mam, które podobne rzeczy kupują dla swoich pociech. Najnowszy wpis Ani Lewandowskiej poruszył serca internautów!

Polecamy: „Trzeba szybko drugiego potomka”. Anna i Robert Lewandowscy wkrótce zostaną rodzicami?!

Klara Lewandowska ma już 9 miesięcy!

Dziewczynka stawia już pierwsze kroki, a rodzice nie kryją dumy ze swojej pociechy! Ostatnio pojawiła się wraz z Anią na zimowym obozie. Trenerka zamieściła na Instagramie uroczy wpis poświęcony Klarze. Żona Roberta Lewandowskiego wzruszona wspomniała, że rok temu prowadziła obóz, będąc w szóstym miesiącu ciąży.

„Dziecko. 👶 Jej uśmiech zaraża, a miłość rozczula. A to co kocham najbardziej to... fakt, że część mnie „spaceruje” na tym świecie. Dokładnie rok temu, w tym samym miejscu, na obozie, była jeszcze w brzuszku (wtedy byłam w 6 miesiącu ciąży). Teraz ... Jest tutaj ze mną, wspiera mnie! ❤️Znasz to Droga Mamo? Wzruszona …”, napisała Anna Lewandowska.

Fanki  Ani Lewandowskiej nie kryły zachwytów! „Oj tak, tak znam moja córcia jest w tym samym wieku😍😊Kochane nasze małe szczęścia💖”, „Jaka ona słodka 🍬 ❤️”, „świetny kompan do ćwiczeń”, czytamy w komentarzach.

Polecamy: Najsłodszy „arbuzik”, Klara Lewandowska skończyła pół roku! Zobacz jej rozczulające zdjęcia z rodzicami

Anna Lewandowska o córeczce, Klarze. Czy pójdzie w ślady rodziców?

Klara towarzyszy Annie Lewandowskiej na każdym kroku: wspólnie podróżują, razem dopingują Roberta, a nawet spędzają czas na sali treningowej. Sportsmenka ma nadzieję, że od najmłodszych lat zaszczepi Klarze miłość do sportu. Dlatego stara się być dla niej najlepszym wzorem. Taki początek dnia lubimy (...) Bo cóż jest większym SUKCESEM ŻYCIOWYM niż szczęśliwe i spełnione dziecko, ze wsparciem rodziców?", napisała niedawno Ania publikując wspólne zdjęcie z córką zrobione na siłowni. ,,Klara jest bardzo fajnym uśmiechniętym dzieckiem i uważam, że to jest dobra recepta - kiedy rodzice są szczęśliwi uśmiechnięci, dają dużo miłości to i dziecko jest szczęśliwe”, zdradziła trenerka w wywiadzie dla Pytanie na śniadanie.

Potwierdził to również sam Robert w rozmowie z TVP Sport. „Wiadomo, o swoim dziecku trzeba się wypowiadać i powinno się w samych superlatywach. Klara jest uśmiechniętym dzieckiem i sprawia to wielką radość, frajdę, spędzanie z nią czasu”, powiedział. I nie ukrywa, że narodziny córki były najszczęśliwszym momentem w jego życiu.

Czas mija bardzo szybko. To cudowne, jak taka mała istotka się zmienia. Klara ma już 9 miesięcy! Z tej okazji zebraliśmy w galerii najbardziej rozczulające zdjęcia Anny i Roberta Lewandowskich z córeczką. Zapraszamy!

Zobacz też: Robert Lewandowski wzruszająco o byciu ojcem: „Dopóki się nie ma dziecka to się tego nie pojmie. Taka mała istotka tak szybko rośnie. To cudowne”

3/14
Klara Lewandowska, trendy, dziecięce ubranka
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
3/14
4/14
Klara Lewandowska, Anna Lewandowska, dzieci gwiazd, stylizacje Klary Lewandowskiej
Copyright @Instagram/@@styl_mirtillo
4/14
5/14
Klara Lewandowska
Copyright @Instagram
5/14
7/14
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
7/14
13/14
Klara Lewandowska, trendy, dziecięce ubranka
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
13/14

Jedno z jej najważniejszych marzeń spełniło się kilka miesięcy temu, gdy na świat przyszło jej pierwsze dziecko, córeczka Klara. Od zawsze chciałam mieć dziecko. I choć ciąża jest wymagającym wyzwaniem pod kątem ciała i psychiki, to posiadanie dziecka jest jedną z najpiękniejszych rzeczy, która mnie spotkała. Klara mnie uczy, motywuje do rozwoju, przypomina o tym, co ważne w życiu, wyjaśnia Ania Lewandowska.

Polecamy też: Anna Lewandowska wraca do pracy po porodzie. Kto zajmie się małą Klarą? Trenerka zdecydowała się na odważny krok!

14/14
Klara Lewandowska
Copyright @Instagram/Anna Lewandowska
14/14

Ania dzieli się z internautami w mediach społecznościowych kolejnymi uroczymi zdjęciami córeczki!

Zobacz też: Anna Lewandowska przełamuje tabu. Trenerka pokazała wyjątkowe zdjęcie z Klarą

Wideo

4 różne kobiety, miasta, osobowości...

Polecamy

Top