Weronika Kostyra 26 października 2017 20:00
1/8
Magda Gessler metamorfoza
Copyright @Agencja Gazeta, East News
1/8

 

Magda Gessler to przede wszystkim kreatorka smaku. W programach „Kuchenne rewolucje” oraz „Master Chef” od lat uczy Polaków wyrafinowanych smaków i nowego podejścia do kuchni. Pomaga jej w tym ognisty temperament i niepowtarzalny styl. Dzięki nim Magda Gessler nazywana jest „kolorowym ptakiem polskiego show-biznesu”. Gwiazda uwielbia kolorowe i wzorzyste kreacje ozdobione okazałą biżuterią. Dopełnieniem jej wizerunku jest burza blond loków – jej znak rozpoznawczy.

 

Polecamy też: W takim wydaniu nie widział Magdy Gessler jeszcze nikt! Restauratorka otrzymała wyjątkowy prezent, który rozbawił internautów do łez. O co chodzi?

 

Magda Gessler w prostych włosach?!

Mimo że wiernym fanom trudno to sobie wyobrazić, Magda Gessler nie zawsze była wierna temu uczesaniu. Kiedyś była znana z loków w kolorze rudym, był też czas, że nosiła włosy zupełnie proste! Internet obiegły właśnie zdjęcia restauratorki sprzed lat  i musimy przyznać, że w każdej z fryzur jest jej do twarzy.

 

Zobaczcie różne fryzury Magdy Gessler!

 

Zobacz także: „Dzięki temu, że jestem s*ką, osiągnęłam tyle, co ona”. Internauci w szoku po emisji ostatniego odcinka „Kuchennych rewolucji”. Co wydarzyło się w programie?

2/8
Magda Gessler w 1993 roku
Copyright @Agencja Gazeta
2/8
4/8
Magda Gessler w 2005 roku
Copyright @East News
4/8
5/8
Magda Gessler, Viva! kwiecień 2006
Copyright @Tomek Drzewiński/EK PICTURES
5/8
7/8
Magda Gessler, Viva! marzec 2011
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
7/8

Wideo

Paulina Krupińska w szczerej rozmowie o macierzyństwie!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Małgorzata i Radosław Majdanowie o tym, czego nauczyli się o sobie dzięki podróżom! Zobacz ich niezwykłe zdjęcia z Izraela!