EKSKLUZYWNE VIDEO

Na co dzień odnawia domy innych, a jak wyglądają jej cztery kąty?

Zobaczcie, jak mieszka dziennikarka Katarzyna Dowbor!

Gabriela Czernecka 27 stycznia 2018 17:00

Jak mieszka Katarzyna Dowbor? Dom prowadzącej „Nasz nowy dom” mieści się pod Warszawą. To jej ukochane miejsce, które nazywa wprost - idealnym. Poszukiwania własnego kąta nie były jednak łatwe. To siódmy dom Kasi Dowbor, ale jak sama mówi, zmienia domy, bo nie zmienia kochanków:  „Włożyłam w niego tyle wysiłku i pieniędzy, że już będzie docelowy”, mówi VIVIE!. Tak mieszka Katarzyna Dowbor!

Jak mieszka Katarzyna Dowbor? Dom prowadzącej Nasz nowy dom

Katarzyna Dowbor z powodzeniem prowadzi popularny telewizyjny program „Nasz nowy dom”. Na co dzień remontuje i odnawia mieszkania ludzi w całej Polsce. Sama często zmieniała miejsce zamieszkania. Dwa lata temu znalazła jednak miejsce, gdzie stworzyła swój dom. Katarzyna Dowbor mieszka w domku pod Warszawą. Jak wyglądają jej cztery kąty?

To prawdziwa oaza! „Poza tym w każdym z tych poprzednich domów coś mi nie odpowiadało, a ten jest właściwie idealny. Miłość do domu to też jedno z uczuć, które mi ciągle towarzyszy. I w dodatku mieszkam teraz przy ulicy Śliweczek i Gruszeczek. Już tylko za to można ten dom pokochać”, powiedziała Krystynie Pytlakowskiej dla VIVY!.

Jak wygląda mieszkanie Katarzyny Dowbor? Dlaczego uważa, że ten dom jest idealny? Kto mieszka w nim razem z nią? Zobaczcie nasze ekskluzywne video!

Cała rozmowa Krystyny Pytlakowskiej z Katarzyną Dowbor do przeczytania w najnowszym wydaniu magazynu VIVA!, który będzie dostępny w sprzedaży już od czwartku, 25 stycznia, w całej Polsce. Co jeszcze w nowej VIVIE!? 

Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018, okładka
Fot. Iza Grzybowska

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Narodziny gwiazdy, czyli Julia Wieniawa o trudnych wyborach i drodze do sukcesu. Plus Wielki Horoskop na 2019 rok!