EKSKLUZYWNE VIDEO

Na co dzień odnawia domy innych, a jak wyglądają jej cztery kąty?

Zobaczcie, jak mieszka dziennikarka Katarzyna Dowbor!

Gabriela Czernecka 27 stycznia 2018 17:00

Jak mieszka Katarzyna Dowbor? Dom prowadzącej „Nasz nowy dom” mieści się pod Warszawą. To jej ukochane miejsce, które nazywa wprost - idealnym. Poszukiwania własnego kąta nie były jednak łatwe. To siódmy dom Kasi Dowbor, ale jak sama mówi, zmienia domy, bo nie zmienia kochanków:  „Włożyłam w niego tyle wysiłku i pieniędzy, że już będzie docelowy”, mówi VIVIE!. Tak mieszka Katarzyna Dowbor!

Jak mieszka Katarzyna Dowbor? Dom prowadzącej Nasz nowy dom

Katarzyna Dowbor z powodzeniem prowadzi popularny telewizyjny program „Nasz nowy dom”. Na co dzień remontuje i odnawia mieszkania ludzi w całej Polsce. Sama często zmieniała miejsce zamieszkania. Dwa lata temu znalazła jednak miejsce, gdzie stworzyła swój dom. Katarzyna Dowbor mieszka w domku pod Warszawą. Jak wyglądają jej cztery kąty?

To prawdziwa oaza! „Poza tym w każdym z tych poprzednich domów coś mi nie odpowiadało, a ten jest właściwie idealny. Miłość do domu to też jedno z uczuć, które mi ciągle towarzyszy. I w dodatku mieszkam teraz przy ulicy Śliweczek i Gruszeczek. Już tylko za to można ten dom pokochać”, powiedziała Krystynie Pytlakowskiej dla VIVY!.

Jak wygląda mieszkanie Katarzyny Dowbor? Dlaczego uważa, że ten dom jest idealny? Kto mieszka w nim razem z nią? Zobaczcie nasze ekskluzywne video!

Cała rozmowa Krystyny Pytlakowskiej z Katarzyną Dowbor do przeczytania w najnowszym wydaniu magazynu VIVA!, który będzie dostępny w sprzedaży już od czwartku, 25 stycznia, w całej Polsce. Co jeszcze w nowej VIVIE!? 

Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018, okładka
Fot. Iza Grzybowska

Wideo

Test redakcji Viva! Czy terapia śluzem ślimaka naprawdę działa?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magda Gessler z synem Tadeuszem po raz pierwszy tak szczerze o swojej relacji!