VIVA! Tylko u nas

Książę William o tym, jaką matka jest Kate i jak on sam radzi sobie z rodzicielskimi obowiązkami!

Damian Duda 16 listopada 2017 08:55
Księżna Kate i książę William wybierają imię dla trzeciego dziecka
Fot. East News

Księżna Kate i książę William nie mają łatwego życia. Książęca para musi łączyć obowiązki związane z reprezentacją brytyjskiej rodziny królewskiej z wychowaniem dwójki dzieci. Syn księżnej Diany i księcia Karola żartował ostatnio, że potrzebuje wykałaczek, które włoży do oczu, żeby nie zasnąć. Czy obowiązki rodzicielskie tak bardzo pochłaniają następcę tronu?

Przeczytaj też: „Para książęca daje zły przykład!” Kto sądzi, że Kate i William nie powinni mieć więcej dzieci?

 

Jakimi rodzicami są księżna Kate i książę William?

Następca brytyjskiego tronu podkreśla, że jest szczęśliwy będąc ojcem dwójki dzieci: Kocham moje dzieci i dzięki nim wiele się o sobie nauczyłem”. Ale nie ukrywa też, że nie zawsze jest różowo…  „Są cudowne wzloty i cudowne upadki”, mówił w jednym z wywiadów. A brytyjski magazyn „Hello!’’ przytacza historię z ostatniego meczu rugby, gdzie Walia grała z Australią, podczas którego książę William żartował, że potrzebuje wykałaczek, żeby nie zamykały mu się oczy.

 

Nikt nie ma chyba wątpliwości, że dla Kate i William dzieci są najważniejsze. Dlatego starają się każdą wolną chwilę spędzać z czteroletnim Georgem i dwuletnią Charlotte. Jeszcze przed narodzinami małego księcia deklarowali, że nie zamierzają zatrudniać sztabu niań, które za nich będą wychowywały dziecko. Oczywiście, niania im pomaga, ale tylko w takim zakresie w jakim jest to niezbędne.

 

Dla Williama największym wsparciem w wychowywaniu dzieci jest Kate. „Jest niesamowitą matką i fantastyczną żoną’’, deklaruje książę. A jakim on jest ojcem? Być kawalerem, a być głową rodziny – to całkowicie zmienia podejście do życia. Jestem skoncentrowany na roli ojca. Traktuję moje obowiązki bardzo serio”, mówi William. „George jest małym urwisem, trzyma mnie zawsze w gotowości, ale jest słodkim dzieckiem. A jeśli chodzi o Charlotte to widzę, że posiadanie córki to zupełnie inna sprawa. Uczę się więc, jak to jest mieć córkę, jak to jest mieć dziewczynkę w rodzinie’’

 

Książęca para nie podchodzi do wychowania dzieci według tradycyjnych zasad dworskiej etykiety. To zapewne nie podoba się królowej, która swoje dzieci traktowała zawsze dość chłodno. Z drugiej strony, George i Charlotte są takimi słodziakami, że nawet surowa Elżbieta II musi ulegać ich urokowi.

 

Momenty z życia księcia George'a i księżniczki Charlotte
Fot. East News

Kate, William, George i Charlotte, czyli rodzina w komplecie

 

Przeczytaj też: Z ust przyszłego króla Wielkiej Brytanii padły mocne słowa! Książę William groził niani... chłostą?!

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!