O TYM SIĘ MÓWI

Była żona Marka Kondrata komentuje późne ojcostwo aktora. Jej słowa mocno zaskakują

Konrad Szczęsny 13 stycznia 2018 18:00
Ilona Kondrat, była żona Marka Kondrata, o ciąży Antoniny Turnau
Fot. East News

Późne ojcostwo 67-letniego Marka Kondrata wywołuje ogromne emocje. Część internautów zarzuca aktorowi oraz jego 29-letniej żonie, że decydując się na dziecko zachowali się egoistycznie, ponieważ zaawansowany wiek gwiazdora uniemożliwi mu przejście całego procesu wychowawczego i sprawi, że w pewnym momencie nie będzie miał sił, by zajmować się młodym potomkiem. O skomentowanie kontrowersji dziennikarze poprosili byłą wybrankę Marka Kondrata, Ilonę. To, co powiedziała, niektórym wydało się dosyć dziwne. Dlaczego?

 

Zobacz też: Marek Kondrat i Antonina Turnau spodziewają się dziecka?!

Ilona Kondrat, była żona Marka Kondrata, o ciąży Antoniny Turnau

Choć Ilona Kondrat nie potępiła decyzji o posiadaniu dziecka, którą jej były mąż podjął ze swoją 38 lat młodszą żoną Antoniną Turnau, w dosyć osobliwy sposób skomentowała fakt, że niebawem Marek Kondrat zostanie po raz trzeci ojcem.

To pozytywna wiadomość... Moja reakcja wypływa z filozofii Wschodu: żeby nie przywiązywać się ani do rzeczy, ani do miejsc, ani do ludzi. Podpowiedź płynie z filozofii jogi, która mówi: „sytuacja ma zawsze rację”, bo jest, bo się zdarzyła, czy dobra, czy zła”, zapewniła Ilona Kondrat w magazynie ”Świat i Ludzie”. 

Zobacz też: Marek Kondrat po raz pierwszy o ciąży 29-letniej Antoniny Turnau: „Tak, spodziewamy się dziecka’’

Dzieci Marka Kondrata

Ilona Kondrat to pierwsza żona Marka Kondrata, z którą aktor był związany przez ponad 30 lat. Doczekali się dwóch synów: starszego Mikołaja (w tym roku skończy 44 lata) oraz młodszego Wojciecha (w tym roku skończy 38 lat). Pozew rozwodowy pary trafił do sądu z powództwa kobiety w 2009 roku. Media uważają, że obecnie ich stosunki są dosyć chłodne.

Zobacz też: Marek Kondrat spełnił swoje największe marzenie. Czy założy winnicę we Francji?

Wideo

Gwiazdy rezygnują z makijażu!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdami numeru są Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!