O NIM JEST GŁOŚNO

Hugh Hefner zmarł w wieku 91 lat, jednak przyczyny jego śmierci są zaskakujące...

Weronika Kostyra 9 października 2017 11:00

27 września Hugh Hefner zmarł w wieku 91 lat w swojej luksusowej rezydencji. Wiadomość o zgonie skandalisty i milionera podała firma Playboy Enterprises. Są już znane przyczyny śmierci założyciela „Playboya”.

Na co umarł Hugh Hefner?

Bezpośrednią przyczyną śmierci  Hefnera były nagłe zatrzymanie krążenia i niewydolność oddechowa. Okazuje się jednak, że w ostatnich dniach przed śmiercią milioner zmagał się z zakażeniem bakterią e. coli, która prawdopodobnie doprowadziła do sepsy. Lekarz wyjaśnił, że infekcja u Hugh Hefnera była bardzo odporna na antybiotyki.

W przeciągu ostatnich kilku miesięcy Hugh Hefner bardzo podupadł na zdrowiu. Już rok temu w mediach pojawiła się informacja, że jest na granicy życia i śmierci, jednak znany playboy nie mógł się z tym pogodzić i plotka głosi, iż zakazał swoim współpracownikom wypowiadać się na temat jego stanu zdrowia. Znajomi Hefnera w rozmowie z Radar Online zdradzili wówczas, że „Jest cieniem samego siebie”.

Legendarny kobieciarz umarł w swoim domu w Los Angeles, w którym przez lata organizowane były huczne imprezy. Izabella St. James, jeden z „króliczków”, powiedziała kiedyś w wywiadzie, że Hefner nie przykładał specjalnej wagi do spraw higieny i porządku w domu, „dywany nie były wymieniane od lat. Sytuacja się pogorszyła, gdy w domu zamieszkały dwa psy. Załatwiały swoje potrzeby w środku, bo nikt się nimi nie interesował”, powiedziała. Nowy właściciel zamierza teraz poddać posiadłość gruntownemu remontowi.

Hugh Hefner została pochowany 30 września na cmentarzu Westwood Village Memorial Park w Los Angeles podczas kameralnej uroczystości.

Zobacz także: Kto odziedziczy majątek Hugh Hefnera wyceniany na 43 miliony dolarów?

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Anna Mucha w ostrej rozmowie z Piotrem Najsztubem! Zobacz też seksowną sesję aktorki!